
Eva heeft een vaste plaats waar ze nu en dan naartoe gaat : het terras van een tea-room in het centrum van de stad. Gisteren vroeg ze of ik zin had om met haar een terrasje te doen. Normaal gezien heb ik niets met terras zitten tussen ander volk maar soit, ik gaf toe. Enige voorwaarde voor Eva was det het die van haar favoriete tea-room zou zijn. Wat dus gebeurde.

Deze morgen nog maar eens op de markt aanwezig geweest. Alles verliep vlot en kalm. Iedereen droeg zonder problemen een mondmasker. Boven zie je de gemeenteraadszaal waar we deze morgen een korte briefing hielden vooraleer van start te gaan.
Groetjes.
🙂

Mooie Sunbeam in beeld trouwens….:) Dat terrasje pikken wij hier en in Duitsland ook af en toe. Gewoon op afstand van anderen. Beetje genieten moet kunnen. Straks is het weer winters en dan kan het niet meer…zitten we opgehokt…
LikeGeliked door 1 persoon
Gezellig, zo samen naar een tearoom! En leuk dat ze je uitnodigde.
LikeLike
Soms moet je gewoon er even gezellig samen op uit ook al is het in deze coronatijd. En als men zich aan de regels houdt moet dit toch ook wel goed gaan maar uitkijken is toch wel een vereiste. Voorlopig doen mijn man en ik terrasje thuis na wandeling in stilte gebied.
LikeGeliked door 1 persoon
vader en dochter op een terrasje…
niet te missen Suske
groeten
LikeGeliked door 1 persoon
heerlijk buiten dat is wel lekker in deze gekke tijd hé suske..
LikeGeliked door 1 persoon
Inderdaad. Het zijn gekke tijden.
LikeLike
Mij zie je voorlopig nog niet op een terras of in een café.
LikeGeliked door 1 persoon
de afstanden werden er gerespecteerd en dat was al heel wat.
LikeLike
fijn dat ze papa mee vraagt, dat is lief van haar
-€en @->- voor jou.
LikeGeliked door 1 persoon
Tijd met papa, die is kostbaar en dus heel leuk om te doen. Zo zal ze het ervaren.
Love As Always
Di mario
LikeGeliked door 1 persoon
Zo.n vader dochter uitje kun je natuurlijk niet afslaan, zelfs al is de locatie niet helemaal wat je zelf zou kiezen.
LikeGeliked door 1 persoon
Zolang ze naar de tearoom wil en niet naar een koffieshop, dan is het uitstekend. We gaan hier regelmatig in het bos een gebakje halen.
LikeGeliked door 1 persoon
Wat een mooie zaal!
LikeGeliked door 1 persoon
Gezellig toch samen op pad
LikeGeliked door 1 persoon
De komende dagen, is het terrasjes weer hoor Suske.
LikeGeliked door 1 persoon
Ach voor je dochter kan je zoiets doen. Ik hou er ook niet van.
LikeGeliked door 1 persoon
Drukke dag.Gemeentehuis,markt en een terrasje toe.Leuk voor Eva en misschien leer jij dat laatste ook waarderen. 😉
LikeGeliked door 1 persoon
Een terrasje pikken samen met je dochter, altijd leuk toch…!
LikeGeliked door 1 persoon
en met een aardig autootje naar het terras toe 😁
ja is toch fijn een terrasje pikken met je dochter
vandaag was het weer werk wat de klok sloeg
LikeGeliked door 1 persoon
Ik las vandaag dat Roeselare veel besmettingen heeft. Jullie deden nochtans veel om dat te voorkomen. Vanaf morgen alle gegevens op tafel ook voor een tasje koffie.
LikeGeliked door 1 persoon
Een terras vind ik nog wel aardig dezer dagen. Binnen is het veel te veel passen en meten en door de grote afstanden ongezellig en vreemd. Mooie auto op de bovenste foto overigens!
LikeGeliked door 1 persoon
Haha, die hebben allemaal dat filmpje gezien wat er gebeurt als je geen masker draagt. En een terrasje pikken met je dochter, leuk toch, ook voor haar.
LikeGeliked door 1 persoon