Even een blik werpen !

Nu en dan maak ik de buurt onveilig als “mooimaker”. Regelmatig moet het zwerfvuil eens opgeruimd worden en soms is dat veel. Zo is er hier vlakbij een tijdelijke bushalte opgetrokken. Dit omdat er een omleiding is door werkzaamheden in een straat nabij het Sterrebos.

Op zich is dit niet bepaald een onderwerp voor een blogpost, maar als je de volgende foto bekijkt begrijp je waar ik naartoe wil met dit schrijven :

Van het wachten op de bus krijgt men blijkbaar dorst. Dus blikje open, drinken en als het leeg is werp met het dan maar op de grond.

Na enkele rondjes hier in de buurt heb ik twee volle zakken. De blauwe met plastiek en metaal ofte flesjes en blikjes. De witte met het overige restafval. Medewerkers van de technische dienst van stad halen die dan op nadat ik een mailtje gestuurd heb.

We staan weer voor een – verlengd – weekend. De weergoden beloven mooi weer te bezorgen.

Groetjes en tot de volgende.

๐Ÿ™‚

Over Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink .

28 reacties op Even een blik werpen !

  1. doriske zegt:

    ik erger me blauw aan zulk gedrag.
    als iedereen zijn eigen troep weg doet was er geen nood aan mooimakers.

  2. Flavie zegt:

    Het is toch jammer dat men hun vuil zomaar achterlaat… ik versta dat echt niet!
    Fijn verlengd zonnig weekend ๐Ÿ™‚

  3. schandalig toch, en nu het zonniger wordt zal er meer gedronken worden en meer terug op straat komen
    Goed dat er mensen zijn zoals jij, dat is ferm veel afval dat je opraapte

  4. dat zwerfvuil, ik kan me er aan ergeren , bij ons in de straat komt iedere week een ploeg langs…
    Fijn weekend @->-

  5. Zit er bij jullie ook statiegeld op de blikjes en flesjes? Anders kun je nog mooi rijk worden van je baantje.

    Love As Always
    Dimario

  6. Frank103 zegt:

    Een deel van de bevolking is erg dom, ze aanspreken is ook zinloos, ze begrijpen het toch niet.

  7. logbankje zegt:

    Je hebt flink je best gedaan, er wordt veel afval op straat gegooid.
    Hopelijk help hier het statiegeld op blikjes dat het stopt. Hans

    Ot. Je verzoekje is gedraaid in de show.
    Het programma is beluisteren op de pagina โ€œBankโ€™s Radioโ€

  8. Matroos Beek zegt:

    Mooi wat jij doet, maar degene die het vuil daar zo achterlaat, daar heb ik geen goed woord voor over.

  9. Sjoerd zegt:

    Ik hoop dat de weergoden gelijk krijgen en dat statiegeld op blikjes en flesjes de afvalberg verminderen.

  10. Karel zegt:

    het is een schande Suske dat er volk is die dit doen , kleine moeite als er geen afval bak staat , neem het mee naar huis en als ze toch betrapt worden , ZWAAR straffen

  11. Rebbeltje zegt:

    Ook een misser van de gemeente…hang een afvalbak aan die paal ๐Ÿ˜‰

  12. KEES (PACO) zegt:

    Je vraagt je af wat er in die lege schedels zit. Geen verstand in ieder geval

  13. mizzD zegt:

    Is er nog geen statiegeld bij jullie op blik en kleine plastic flesjes..? anders haal je zo een aardig centje op! Gebeurt hier al dat mensen speciaal dat soort afval verzamelen om het in te leveren bij de super, kinderen vooral. ๐Ÿ˜‰

  14. marylou zegt:

    Als ieder gewoon alles me terug naar huis nam zou je u niet zo moeten uitsloven en voor al dat werk zou je wel eens in de bloemetjes mogen gezet worden

  15. daar heb ik geen goed woord voor Suske

  16. rietepietz zegt:

    Dat is best wel hรฉรฉl veel zooi, onbegrijpelijk dat men wรฉl een vol blikje of flesje mee kan sjouwen maar geen lรฉรฉg blikje of flesje.

  17. Bertie zegt:

    Waarom geen afvalbak geplaatst? Iedereen weet toch dat daar mensen zich staan te vervelen.

  18. MyriamC zegt:

    Echt schandalig dit. Gooien die mensen dat thuis ook zomaar in hun living of hun tuin?

  19. Ja, bushaltes en sommige bankjes lijken helaas als een magneet te werken op zwerfvuil. Goed dat je ook op dit vlak op gezette tijden de handen uit de mouwen steekt!

  20. John zegt:

    Ik blijf niet snappen dat er nog mensen zijn die hun afval gewoon de vrij loop laten gaan.

  21. picpholio zegt:

    Sommige mensen lijken nooit te begrijpen hoe het echt moet….

  22. Wat zijn mensen toch slordig zeg… Maar goed dat er ook mensen zoals jij zei die de boel opruimen.

  23. Mooi weekend en wat ben je goed bezig Complimenten!

  24. Patrick zegt:

    Verrassend hoeveel afval je zo bijeen haalt.

  25. ms zegt:

    Mooi weekend, veel volk op de been, veel afval. Dat vrees ik.

  26. shivatje zegt:

    Spijtig genoeg zal er altijd zwerfvuil zijn.
    Mensen zouden daar hard op beboet mogen worden.
    Laat ons hopen dat de 21 graden gehad mogen worden

    Aum Shanti

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.