Corona is terug !?

Foto door cottonbro studio op Pexels.com

Deze week las ik in de digitale krant dat corona weer aan een opmars bezig is. Meteen vroeg men zich af of we opnieuw naar de toestanden van 2020 gaan.

Toevallig kreeg ik vorige week ook een mail van de apotheek met de vraag of ik een afspraak wilde maken voor een prik tegen het virus. Blijkbaar behoor ik tot een van de risicogroepen.

Ik heb dan maar besloten om een afspraak te maken. Beter voorkomen dan genezen.

Gisterenmorgen was ik op het afgesproken uur present bij de apotheek. Daar kreeg ik de prik. Achteraf werd de vaccinatie op mijn identiteitskaart vermeld.

Ik hoefde niet te wachten om te zien of er eventuele bijverschijnselen zouden optreden en mocht meteen weer beschikken. De apotheker raadde me wel aan om bij eventuele pijn of andere ongemakken een pijnstiller te nemen.

Nadien voelde ik op de plaats waar ik geprikt was een wat branderig gevoel. Maar echt pijnlijk was het niet, dus er was geen enkele reden om daarvoor een pijnstiller te nemen.

Nu maar afwachten of ik deze nieuwe epidemie ook zal overleven.

Tot de volgende.

🙂

Onbekend's avatar

About Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink .

4 Responses to Corona is terug !?

  1. ms's avatar ms schreef:

    Wij kregen de onze gisteravond. Je doet er me aan denken. Ik ben er gaan aan tasten want ik was het al vergeten. Zelfs bij eens stevig doordrukken voel ik er nog niks van. Gelukkig dat je het zei, dat pleisterke zat er nog op. Tsss …

    Like

  2. britt's avatar britt schreef:

    Hopelijk gaat het je huisje voorbij

    Like

  3. Patrick's avatar Patrick schreef:

    En de griep komt er ook nog aan. Waarschijnlijk zal het elk jaar wel eens kunnen terug komen.

    Like

  4. John's avatar John schreef:

    Ja, las het ook. En er zijn al genoeg mensen ziek.

    Ik las ook over de Russische pest. Maar daar gaan verschillende verhalen over rond.

    Geliked door 1 persoon

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.