
Vandaag hadden we eindelijk eens een lentedag die naam waard. Ik heb van de gelegenheid gebruik gemaakt om alvast één en ander te doen in onze tuin. Er lagen heel wat takken en takjes. Die kwamen er doordat een buur de haag tussen onze gronden onder handen genomen had. Ik ben dus maar begonnen met al die takken op te ruimen.
Morgen voorspellen ze nog warmer weer, maar wel kans op een bui. Hopelijk komt die bui er niet. Wie weet als het gras droog blijft dat ik het dan eens maai. Het valt op dat er veel onkruid en mos tussen het gras groeit. Daar zal die winter met weinig echt koude dagen mee te maken hebben.
In ieder geval weet ik weer wat doen in en rond ons huis.
Groetjes.
🙂
Als het constant boven de 15 graden blijft ga ik weer eens aan de slag om de voortuin te ontdoen van groen wat er niet hoort…eerder niet…:)
Met een tuin is er wel altijd (onderhouds)werk. Hier hebben we een gemeenschappelijke tuin, die wordt onderhouden door een tuinman.
vind je ook niet dat er zo weinig in zo’n groenbak kan eens je bezig bent met tuinieren?
inderdaad die is rap vol. Er bestaan grotere bakken.
Ik houd niet echt van tuinieren. Tot nu toe hield ik het allemaal wel bij maar met artrose kan ik die bomen niet meer de baas, de berg opklauteren wordt ook een last. Misschien ook eens horen bij de stad.
Hier hebben we ook al wat opgeruimd in de tuin… leuk met die zachte temperaturen.
Een tuin is leuk, maar het is wel veel werk om hem goed te onderhouden.
Het weer is prima te noemen nu. Ik heb ook al 2 dagen enorm veel gratis stroom gebruikt en terug geleverd. Heerlijk.
Goed bezig zeg! Dat zou ik eigenlijk ook nodig moeten doen…
Lekker bezig in de tuin om snoeien en opruimen. Lente is beetje in de lucht. Gras maaien komt ook erbij. Succes verder om te doen. Misschien ben je nu al klaar gekomen. Fijne weekend.
ik heb niet veel, het zal vlug gedaan zijn
maar jij bent idd goed bezig, je moet niet wachten op goed weer, gewoon doen als je tijd hebt
Een @->- voor U.
gezond werk is dat
als je klaar bent en je verveeld je.. je kunt bij mij altijd verder.
Love As Always
Dimario
Daar was ik ook in te vinden de tuin
Aum Shanti
Het was zeker een mooie dag om in de tuin te werken.
En daarna uitrusten met muziek. Hans
Het was zeker een mooie dag om in de tuin te werken.
En daarna uitrusten met muziek. Hans
Het was inderdaad een prachtige zonnige dag, zeker weer om in de tuin aan de slag te gaan.
Na gedane arbeid is het goed rusten. Hans
Tuinwerk is goed werk, maar je moet je er af en toe even toe zetten. Maaien hoeft hier bij gebrek aan gras niet, maar ik heb het paadje wel geveegd in het weekend. Daar lag een laag uitgebloeide katjes van de hazelaar.
Ik was het anoniempje hierboven. Sorry! 🙂
Wij wachten nog even met de tuin tot half mei.
Inderdaad een ideale dag voor tuinkarwijtjes.
Als het droog blijft ga ik ze ook aan beginnen
De weersvoorspelling lijkt gunstig, temperatuur rond de 15 graden helaas weinig tot geen zon, wel zonder jas naar buiten 👍
Daar was het prima weer voor, en juist na de winter is er altijd genoeg te doen in de tuin. Tegen dat mos en zo in het gras kwijt te raken zul je wel moeten verticuteren .
Vind het zelf nog wat te koud voor klusjes in de tuin maar heb al een afspraak staan met een buurvrouw om samen over een paar weken naar het tuincentrum te gaan voor een paar zakken tuinaarde en een nieuwe schoffel en zo. Tuinieren is heerlijk!
De eerste keer maaien was hier al een feit 😉
Heerlijk lentenieren!
Whauw, je bent al vroeg aan de gang in de tuin… Ik heb volgens mij de najaars-beurt overgeslagen en heb nog wat achterstallig onderhoud in te halen.
Altijd veel werk in de tuin. Er is altijd wel wat te doen.
goed bezig Suske
Groot gelijk! Geniet ervan 🥰
Lekker bezig geweest! Was het ook van plan.. maar vond het uiteindelijk nodiger dat ik Jaxons voetharen eens ‘snoeide’.. hehe! En omdat ik op m’n rug moet letten kan ik van dat soort dingen niet te veel op één dag doen.. morgen de tuin dan maar.. hopelijk blijft het droog!
gras maaien…vandaag voor het eerst Suske
prettige dag
Verticuteren!