
Toen ik dinsdagmorgen het stationsplein opreed met de fiets kwam ik deze trein tegen. Nu zijn treinen in de buurt van het stationsplein geen uitzonderingen, maar deze was nieuw voor mij. Op het stationsplein was men bezig de hutjes die vroegern op de Grote Markt stonden in de kerstsfeer te brengen met de nodige attributen.

In deze kerstbal kan men binnenstappen. Waarschijnlijk om je licht op te steken of tot de conclusie te komen dat je het licht gezien hebt.
Op de Grote Markt is men druk bezig de ijspiste te installeren. Daar ben ik nog niet langs geweest. Doe ik misschien dit weekend, als ik van dat virus verlost ben wel te verstaan.
Groetjes.
🙂
Whoa iets teveel bling bling maar bij een ijshal staat het vast heel mooi.
Die kerstbal mag hier wel in de tuin. Alhoewel, ik ben geen fan van lichtvervuiling.
Oh wat mooi zeg! Waarom hebben wij dat hier niet zeg… Ik vind het prachtig en kleurrijk en zou zeker in de kerstbal stappen.
hier in dit dorp is er eigenlijk niets te doen met deze dagen, dit jaar zijn ze ook laat met versieren, ik ben eens benieuwd wat het gaat worden…
* Een @->- voor jou.
Men raakt al flink in de feeststemming december is de maand.
Ik laat het maar over me heen komen. Hans
Het begint er al lekker feestelijk uit te zien daar. Maar zo lang Sinterklaas nog in het land is, vind ik kerstversiering aan de vroege kant. 🙂
Beterschap!
pfffffffffff, dit is wel een beetje overkil, ik zou de stekker eruit halen.
Love As always
Di Mario
Al echte kerstsfeer daar. En eigenlijk……moet de Sint nog eerst langskomen…..
De trein komt wel veel te vroeg… maar hij is wel heel mooi.
Van harte beterschap Suske!
Wat valt er op het stationsplein veel te beleven!
Die roze bal lijkt me wel wat. Kan ik eindelijk eens zien hoe de wereld er door een roze bril uitziet.
Wat gezellig!
Wat een mooie en leuke kerstdingen. Dat zal bekijks hebben.
De kerst is er al vroeg bij jullie…!
Beterschap Suske.
ja zeker prachtige bloemen
ik kijk er al naar uit om er tussen te wandelen 🙂
fijne avond groet
Wauw, die verlichte kerstbal is echt prachtig. en leent zich inderdaad heel goed voor er wat spreekwoorden op los te laten.
Virussen moet je uitroeien met alle beschikbare middelen. Gezondheid is primair…
Als ze nu maar niet gaan staken …
Dat ziet er heel sfeervol uit. Beterschap
Groetjes
Vind die kerstbal wel leuk 😉
Beterschap
mooi op de foto gezet Suske
voor ” kerstsfeer ” zijn ze er op tijd bij
beterschap !
Oh, wat mooi, en knap op de foto gezet. Beterschap gewenst hoor!
ziet er kleurrijk uit
laten we hopen dat , dat allemaal zo mooi blijft
en heb je al je licht opgestoken of het licht gezien 🙂
beterschap
regenachtige groet
Roeselare is ook vroeg aan met al zo’n dingen !
Het mag blijkbaar niet meer op de grote markt en nu het station inpalmen !
Ik zal er jammer genoeg niet geraken dit jaar !
Bedankt om te delen !