Obama is op Cuba geland.
Twitter bestaat 10 jaar
en vandaag begint de lente.
Het weekend zit er op.
Enkele dagen vol afwisseling :
Vrijdagnamiddag naar het afscheid van de oude en kennismaking met de nieuwe burgemeester geweest en om de dag af te sluiten enkele uurtjes karate, zonder burgemeesters wel te verstaan. Op de foto ziet u twee bevallige collega’s klaar voor een spelletje “Hoger Lager” met de burgervaders.
Zaterdag traditioneel boodschappendag en om de dag te eindigen een eenvoudige doch voedzame maaltijd in de hier op de blog beruchte frituur. Het was weer eens een uitputtende avond.
https://flic.kr/p/FkH6Xp
Zondag met Grote Muis op de koffie geweest bij Kleine mama terwijl de kleintjes hier genaamd Grote Baas en Kleine Muis gewapend met hun bikini het zwembad gingen onveilig maken.
Deze zondag eindigde in mineur met de opname van onze dochter die momenteel door een diep dal gaat.
Of ik hier veel zal posten of op bezoek komen bij jullie hangt af van de situatie hier.
Groetjes.
🙂
Sterkte !
Schöner Test ich wünsche dir einen schönen Dienstag lieber Gruß Gislinde
De VS en Cuba. Wie had dat ooit gedacht, maar ja, Amerika dringt zich overal op. Tweeten doe ik echter zelden.
Ai Suske, dat is wel heel slecht nieuws hé, wat een eerder leuk weekend was eindigde in mineur… Hopelijk kruipt je lieve dochter snel uit het dal zodat jullie het allemaal wat makkelijker zullen krijgen. STERKTE!!!
heel veel sterkte voor jullie, suske en veel liefde voor dochterlief!
De maandag is er wereld nieuws en het weekend heb je eigen nieuws gemaakt.
Heel veel sterkte met je dochter, is niet makkelijk. Hans
Een weekend van uiterste hier…. de Monday blues waren ook niet mis….
We zien je langs komen, of niet… sterkte in elk geval.
Een weekend met van alles wat, maar zoals het geëindigd zou niet moeten.
Sterkte met alles.
Wat een vervelend eind van het weekeind, ik hoop dat men haar kan helpen om uit dat diepe dal te klimmen. het moet heer erg zijn voor ouders om het gevoel te hebben je kind niet te kunnen bereiken! Sterkte!
niet leuk om zo je weekend te moeten eindigen, veel sterkte voor jullie
Heel veel sterkte voor je dochter en voor jullie… dat hakt er in….
oh, da’s heel wat minder, dat einde…
Ik wens je dochter en jullie veel sterkte toe!
Heel veel sterkte, Suske. Als iets je kind raakt, raakt het de ouders dubbel… Maak je maar niet druk om “tegenbezoekjes.”
Lieve groet
Je eindigd met een minder goed bericht.
Maar als gezin zijn jullie sterk en komen er wel weer uit.
Sterkte en beterschap voor je dochter
Sterkte met dochterlief!!
Denk om jezelf en alles thuis.
Blogjes lopen niet weg hoor!
Ik wens jullie veel sterkte en wijsheid toe… Zo moet een weekend niet eindigen.
Een jammerlijk einde van dit weekeinde. Ik wens je dochter alle goeds, liefs en vooral: beterschap. En dat geldt natuurlijk ook voor jou en Greet.
Sterkte thuis
Bemoedigende groet,
dat een best mooi en leuk weekend zo moet eindigen is vreselijk
ik wens jou en je gezinnetje sterkte
alles andere maar op een laag pitje
Sterkte jongen. Dat laatste hakt er zeker in. Denk vooral aan jullie zelf. Wij wachten wel.
Love As Always
Di Mario