Laatste dag van deze maand en tevens laatste letter van het aflabet !!!
De letter Z
foto-uitdaging in blogland..Melodybegon een Alfabet
een foto passend bij het ABC.
Deze keer kies ik voor de “Z” van zwerfvuil.

Tussen 2012 en 2022 was ik aktief op het fietspunt. Een van de kerntaken toen was het proper houden van de stationsbuurt. Daar hoorde zwerfvuil opruimen bij. Ik mocht regelmatig helpen opruimen.
Na mijn loopbaan besloot ik om mooimaker te worden en zo helpen onze omgeving proper te houden. Dit de ene periode aktiever dan de andere.
Zo kan ik hier schrijven dat zwerfvuil in mijn leven een rol gespeeld heeft. Geen belangrijke, maar toch.
Hierbij sluit ik de challenge op de blog af . Benieuwd wat er in de plaats komt.
Fijne dinsdag en tot volgende maand.
🙂

Met een gemeentebestuur dat het communistische Havana als voorbeeld lijkt te nemen is zwerfvuil in onze stad een structureel probleem geworden. Men maakt zich druk om van alles, maar dat vuil (schuld van mensen die hun afval in bakken gooien…) ziet men gewoon niet of wil het niet zien….
LikeLike
mogge Suske
dat is een heel mooie invulling van de Z
natuurlijk blijft het jammer dat mensen hun eigen troep niet mee naar huisnemen 😦
geniet de dag
LikeGeliked door 1 persoon
Wat een geniale vondst, daar zou ik nooit opgekomen zijn!! Dank je wel voor je trouwe bijdrages, volgende week gaan we gewoon opnieuw beginnen, zou dan graag ook jou weer in mijn lijstje mogen zetten 🙂
LikeGeliked door 1 persoon