Op hoop van zegen !

Gisteren was ik met buurman op stap. Hij wordt volgende week geöpereerd en mag gezien zijn toestand voorlopig niet met de auto rijden. Zijn vrouw mag en kan ook niet meer. Dus vroeg hij voor een lift. Zo was hij ook even buitenhuis.

Vandaag wordt mijn moeder weer ontslagen uit het ziekenhuis en mag ze terug naar haar WZC. Nu maar hopen dat ze gezond blijft.

De foto nam ik rond de middag. Zoals je ziet niet veel animo op de terrassen Wat wil je ? Het is half zo warm als op 1 mei. Toen kon men spreekwoordelijk op de koppen lopen. Nu lijkt het bijna winter.

Dit was het voor vandaag. Niet vergeten de matras te keren.

Tot de volgende;

🙂

Onbekend's avatar

About Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink .

1 Response to Op hoop van zegen !

  1. Patrick's avatar Patrick schreef:

    Hopelijk komt alles nu wel in orde en is ze helemaal genezen.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.