
Het weekend zit er weer op. Heel wat viel door het weer letterlijk in het water. Hopelijk wordt deze week beter wat het weer betreft.
Reed ik zondagvoormiddag met Eva richting Kortrijk. Daar aangekomen vond ik geen parkeerplaats daar waar er anders altijd plaats genoeg is. Bleek dat het autoluwe zondag was en het centrum afgesloten voor alle verkeer. Dan maar eerst Eva afzetten op de bestemming en dan rondrijden tot ik een plaatsje vond voor de auto. Tenslotte vond ik er in een buurgemeente en kon zo’n 10 minuten stappen om bij Eva te geraken.
In de namiddag was het centrum van Roeselare ook verkeersvrij. Dus moest ik afspreken met Eva waar we elkaar zouden treffen nadat ze terug was van de gym.
Ik eindig met een foto van het wolkendek die ik nam op de parking van de Colruyt zaterdagavond.

Nu zien wat deze nieuwe week ons zal brengen. Hopelijk beter weer zoals ze voorspeld hebben.
Groetjes en fijne dag.
🙂
In mijn gemeente deden ze er niet aan mee. Tja de toeristen brengen geld in het laatje hé!
Heerlijk, die autovrije dag!
autoluwe zondag?
op mijn dagdagelijkse wandeling heb ik er niets van gemerkt tot ik er maandagmorgen over las in de krant.
Soms is autovrij niet handig, maar wel begrijpelijk. Hans
Het was ook hier een natte boel, vandaag ook weer, hopelijk morgen beter.
Interessant om over autoluwe middagen te lezen. Zijn er meer gemeentes/steden in Vlaanderen waar dit zo geregeld is.
Lijkt mij niet verkeerd, mits je het maar van te voren weet.
Hier is de week vandaag met veel zonneschijn gestart. Het was een fijne dag met prachtige wolken en afwisselend zonneschijn
Goede week verder
Even afwachten wat het allemaal gaat worden, maar voor nu schijnt het zonnetje…!
Nou vandaag mogen we niet mopperen wat het weer betreft. Hier heb ik toch grotendeels wel een zonnetje gezien.
Het zonnetje probeert er al door te komen 😉
we zien wel wat er deze week op ons afkomt Suske
geen reden om zich zorgen te maken
Ze geven wel weer beter (en warmer) weer voor de komende dagen.
De zon schijnt weer, niet alleen in mijn hoofd, maar ook buiten.
Love As Always
Dimario
Een enerverende zondag. 😆
Het was bepaald geen weer om eens lekker een stukje te wandelen, maar je hebt er wel een foto met een dik donker wolkendek aan overgehouden.
Hhahaha, ja wat zullen we deze week weer over ons heen krijgen hè?
En zo zorgt de autoluwe zondag dus voor extra benzineverbruik.. voor het zoeken naar een plaatsje. Weet niet waarom het autoluwe weekend er is, maar als dat om energie te bespáren is..!
Overal wel iets te doen met deze autoluwe zondag
die donkere wolken zag ik ook, gelukkig bleef het droog toen ik even een blokje rond wandelde
Goed bezig Suske. Je hebt tekentalent. Leuk om te zien!
Dat wolkendek is wel spectaculair.
Net zomin als het einde kun je ook het weer niet voorspellen.
mogge Suske
pech met parkeren maar gelukkig wel droog gebleven , ondanks de dreigende lucht
ja maar zien wat deze week ons brengt , lijkt volgens buienradar droger dan vorige week
geniet de dag