
1 april (en da’s geen aprilgrap) is gestart in wintermodus. Een heel verschil met de zonnige lentedagen die we in maart gehad hebben.
Gelukkig viel het al bij al nogal mee. Hier zijn de straten vrij van sneeuw. Geen vorst aan de grond dus. Ik heb Eva zonder problemen naar haar tijdsbesteding kunnen brengen.
Nu afwachten hoelang deze winterdip zal duren.
Groetjes.
🙂
sneeuw, stormwind, hagelbuien, zonnige dagen…
april doet wat hij of zij wil.
een ding is zeker: variatie genoeg.
Qua sneeuw was het in een paar uur voorbij, maar qua nachtvorst duurde het nog even door. NL kende afgelopen nacht de koudste 3e april sinds 1909….de nieuwe IJstijd nadert…bekeert u voor het te laat is….
Die lentedagen waren bijzonder, deze sneeuw normaal.
hier enkel beetje op de daken
Het voelt als een grap, maar is het niet.
Wel dat het laat in het jaar nog sneeuwt. Hans
Ot. Je verzoekje is gedraaid in de show.
Het programma is beluisteren op de pagina “Bank’s Radio”
Mooi hoor, maar het zou moeten blijven liggen bij 25 graden, dan heb ik er ook wat aan.
Love As always
Dimario
De sneeuw lag hier op de weg tot 09.00, daarna was het aardig snel verdwenen. In de tuin ligt nog steeds wat sneeuw.
Alles was al lekker opgewarmd dus veel last hebben we er niet van.
Inderdaad, de wegen waren hier ook sneeuwvrij.. en de rest vanmiddag ook wel zo’n beetje. De wind is echt guur.. we eten vanavond maar weer es boerenkoolstampot met worst denk ik.. hahaha!
Mooi toch?
Ha hier geen sneeuw gezien buiten het nieuws dat er overal sneeuw ligt 😉
Hier ligt het nog steeds op dingen maar is de grond toch te warm. Van mij mag het weer lente worden;)
Ik hoop echt niet lang!
Hier geen sneeuw maar ijzig koud. Flinke winterprik op 1 april!
met pijn in m,n buik denk ik aan jonge diertjes….:-(
hier is het niet anders Suske
gedaan met het mooie winterweer
groeten
Er staat ook nog een gure wind, dat wordt vanavond snert!
Hier is gelukkig niets gevallen.
Het verschil is echt heel groot inderdaad. Ook hier in de Achterhoek ligt een laagje sneeuw, maar niet zo heel veel.
In onze tuin lag vanmorgen een kleine 7 cm sneeuw, maar intussen is het al goeddeels weggesmolten. Ik ben bang dat we lekker voorjaarsweer eerst wel een paar weken kunnen vergeten.
Toch een raar gezicht, ineens weer een witte wereld. Hopelijk duurt het niet zo lang, ik verlang erg naar de lente.
Bij ons sneeuwt het. Maar enkel het gras wordt wit. Verder niks. Hopelijk blijven de wegen goed open.
mogge Suske
ja nog ff een opwelling van koning winter , maar die is na het weekend weer het land uit
jullie verder geen problemen er mee , ik zag wel wat ongelukken in het nieuws voorbij komen
geniet de dag
Hier nog niets vernomen over ongelukken door het weer. Best maar.
ja wees er maar blij mee