
De Batjes hebben geen “sjans” gehad. Gisteren miezerig weer. Vandaag in de namiddag een ferm onweer met gietende regen. Alleen Armand Pien is hier nog tekort op deze blog.
Ik ben niet geweest. Geen zin om er doelloos rond te slenteren en riskeren ofwel een bui ofwel teveel volk rondom mij. Stad Roeselare zal het ook wel zonder mijn persoon en portemonnee overleven.
Hier dan maar een foto die ik gisteren gemaakt heb met de smartphone. Leuk om te zien dat die beestjes er zijn.
Op naar de nieuwe week die ik zal starten met humor uit de oude doos !
🙂
Ik vind het een prachtige foto! Lekker zonnig, met dat geel!
Zo te lezen genoeg Armand Piens op dit blog..! 😛 😆
Bij gebrek aan inspiratie elders is de eigen omgeving vaak een bron van beelden en verhalen. Dat blijkt….zzzzoooeemmm…
hier was het maar een korte plensbui net zoals vandaag
mooie bloemetjes, de bijen zullen blij zijn
Bijtjes moeten we zuigig op zijn, er zijn er niet al teveel meer. Dus een memorabele foto!
fantastisch wat een bui, ja het was erg gezellig met al dat water we stonden buiten en genoten LOL ( onder een parasol :-))
In Brugge leek het een bepaald moment wel dat de wereld ging vergaan. Het scheelde niet veel of ik haalde de Ark van Pannenkoek van stal!
Hier heb ik het slechte weer nog even staan filmen. In de badkamer kwam het door het raam naar binnen. Die plant staat hier ook achter op het erf.
Hier was het gelukkig net lang genoeg droog voor ons
ik ben gisteren de horeca wel wat gaan blij maken
af en toe mag dat eens
-Een @->- voor jou.
Hier in het noorden was het vandaag een heerlijk zonnige zomerdag, een verkoelend briesje uit het noorden hield het draaglijk. Een plensbui hadden we gisteren, toen ik net op tijd met mijn fotomaatje in de auto zat. 😉
We hebben het gehad, keiharde regen, zacht gerommel, nu is het droog. Voor hoe lang weet ik niet.
Wat zijn batjes?
denk niet dat Guido uit de toon zal vallen bij dat stel 🙂
Heb het buiten kunnen redden voor het onweer.
En Code Oranje en Oranje zijn na vanavond opgeheven. Hans
hier kwam aan het begin van de avond de regen , vast een andere weer man of vrouw 🙂
ja mooi die bijtjes en vlinders bezig te zien bij de mooie bloemen
lang leve de humor komende week
Het zit er een beetje aan te komen dat het tussen nu en een half uur hier begint. We zullen het vast overleven. Code Oranje is opgeheven. 😉
Love As always
Dimario
Hier is ook het nodige gevallen Suske!
ook wij kregen een lange plensbui Suske
moest Pien dit weten
groeten
In Landen was het Braderij met als grote afwezigen? Ja, inderdaad.
Het was hier gisteren en vandaag droog, heerlijk weer. Vanavond rond 22.00 verwachten ze hier regen.
Die bloemen zijn echte bijentrekkers. Had ze vroeger in de tuin. Ja zijn het nu al batjes! Tuurlijk dom van mij, we zijn al eind juni… Gelijk heb je Suske. Gisteren gemiezerd? Ik ben van mijn stokje gegaan van de warmte gisteren in het veld… Amai precies een ander land. Deze namiddag rond 18 u een grote plensbui. Geloof dat ik er hier toch wat buiten val, buiten die grote regen dan :-). Fijne nieuwe week.