Zondagse babbel !

op 12 oktober 2020 schreef ik op deze blog dat de “naftepompe” van de vroegere Power afgebroken ging worden en een nieuwe van Gabriels zou in de plaats komen. Intussen maar elders gaan tanken wat voor mij geen probleem was maar buurman zag dit niet echt zitten. Waar hij zijn nafte vandaan gehaald heeft in die tijd weet ik niet want ik heb het niet gevraagd en hij niet gezegd. Zo blijven we goede vrienden.

Zondagnamiddag dient om één en ander klaar te zetten voor mogen maandag. Vanaf deze week maak ik regelmatig de stationsbuurt onveilig met mijn persoon. De controle op de dinsdagmarkt blijft gewoon doorgaan, althans voorlopig toch voor zover ik weet. Verder zien we wel.

Dit alles zal voorlopig gevolgen hebben voor mijn blog en de reacties op de uwe. Ook hier geldt “afwachten”. Dame Blanche met haar glazen bol is momenteel nergens te bespeuren.

Uit voorzorg heb ik in het gebouw hieronder op de foto alvast een kamer gereserveerd. Je weet maar nooit met die betogingen.

Groetjes en tot binnenkort.

🙂

Over Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink .

45 reacties op Zondagse babbel !

  1. frank-103 zegt:

    Mooi bunker staat daar, in het centrum van Roeselare? Bij ons staan die alleen nog in de duinen en langs de vuurlinie.

  2. Dat lijkt me een goede plek om te schuilen ; )

  3. omabaard zegt:

    En…..hoe was de nacht Suske?

  4. Goede voorzorg maar hoop dat je hem niet nodig hebt die kamer. Dus je maakt de stationsbuurt onveilig of eerder veilig…

  5. je hoop maar dat je die bunker niet nodig hebt Suske

    hopelijk is nonkel Juul in de buurt
    groeten

  6. meninggever zegt:

    Ik word wel heel gretig van die benzineprijzen….jeemig zeg, dik 30 cent per liter goedkoper dan bij ons in NL…dat scheelt veel op een tank…..:)

  7. John zegt:

    Ik heb verschillende plekken waar ik tank. Het ligt er maar aan waar ik in de buurt ben als ik denk te moeten tanken.

  8. Yova zegt:

    Kamer reserveren ziet niet uit daar. Lijkt wel bunker. Tanken is ook weer klaar gekomen. Dan kunnen mensen weer gaan tanken.

  9. ZON-nebloem zegt:

    volgens mij verdien je iets beter om te slapen hoor
    -Een @->- voor jou.

  10. RenéSmurf zegt:

    Doe maar waar je je het veiligst bij voelt. Op zondag hoor je geen geld uit te geven.

  11. Sjoerd zegt:

    grensbewoners hier in de euregio mogen ook nog gaan tanken in België. Zelfs winkelen mag als men zich aan de regels houdt.

  12. logbankje zegt:

    In de bunker zit je wel veilig voor onverlaten zonder masker en anders is er altijd Nokel Juul. Hans

  13. terrebel zegt:

    Soms wil je een antwoord niet weten dus is het onverstandig de vraag te stellen. In Amsterdam, waar ik woon, cirkelen de helikopters (à €10.000 per uur per stuk) rond om relschoppers in de gaten te houden. Ze voelen zich ‘net als Anne Frank’ omdat zij niet naar de kroeg kunnen. Misschien is een tijdje opsluiten in een kamertje achter een boekenkast en een emmer delen met een paar andere mensen een goed idee om hen te laten beseffen hoe goed zij het nu eigenlijk hebben.

  14. klaproos zegt:

    ik mag toch hopen suske dat je die bunker niet nodig hebt,
    vreselijk wat een ellende zeg

  15. Matroos Beek zegt:

    Mooi kamertje. Neem toch maar een héél dikke slaapzak mee!

  16. Die kamer lijkt mij niet echt comfortabel Suske!

  17. Kakel zegt:

    Zeker en vast dat het een koude nacht voor u wordt. Ik wens je toe dat het niet nodig is (-:
    Warme groet ♥

  18. Ik verwacht eigenlijk wel een rondleiding in je nieuwe huis. 😉

    Love As always
    Di mario

  19. marjolijn1 zegt:

    Het wordt tijd dat we weer over de grens kunnen gaan tanken, als ik die prijzen zo zie…
    Maar dat zal voorlopig nog wel niet doorgaan.
    Succes met alles wat je weer gaat doen.

  20. bentenge zegt:

    Ligt naast dat gebouw geen fijn restaurant? Dan kom je alvast niet om van de honger.

  21. Begrijp ik nou goed dat je een dubbelleven gaat leiden ..?
    Op dinsdag een beetje de welopgevoede BOA uithangen en de rest van de week wat rellen in de Stationsbuurt met een veilige bunker tegen de M.E. achter de hand …? Vergeet je gasmasker niet! 😉

  22. Veel plezier en sterkte volgende week Suske. En doe voorzichtig.

  23. ms zegt:

    Toch wat klein voor de dinsdagmarkt, denk k.

  24. Karel zegt:

    dus ook daar worden rellen verwacht 😦

  25. bertjens zegt:

    Heb je een warm nachthemd?

  26. Waffer kiezig kot is dadde, die latste fotto???

  27. rietepietz zegt:

    Ik hoop dat er verwarming in dat gebouw zit? Neem anders wat anti-vries in.

  28. MyriamC zegt:

    Die kamer met al die tochtgaten … doe maar iets warms aan.

  29. Rebbeltje zegt:

    Hoop voor jou dat je die kamer niet nodig zal hebben 🙂
    Groetjes en fijne week

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.