
Woensdag kreeg ik rond de middag een telefoon van Grote Muis. Kleine Muis had die morgen moeten bakken op school. Ze volgt de richting “Bakkerij” weet je wel ? Een taart en suikerbroodjes. Of ik die wou hebben. Zelf hadden ze geen zin in die taart en broodjes.
Toen ik bij hun huis aankwam stond Grote Muis reeds in de deuropening met een zak. Daarin zaten de taart en de broodjes. Een klein detail : Kleine Muis had tijdens het fietsen van school naar huis niet voorzichig geweest. Gevolg was dat de taart een beetje ondersteboven werd gehouden tijdens de rit. De vraag is nu natuurlijk : “HOE rijd ze met haar fiets ?”
Groetjes.
🙂
Plat door de bochten wellicht? Hoe dan ook, taart komt in je maag ook als een plomp lekkers binnen, dus maakt qua vorm niet uit of hij lekker smaakt….:)
Kleine muis is eerder kleine wegpiraat?
Geef dat meisje een paar grote stevige fietstassen.
ach wat geeft het hoe ze reed ,die taart ziet er in elk geval nog goed eetbaar uit! Smullen maar!
als de smaak maar goed is.
Probeer mijn fiets recht te houden en ja ook dan gaat er wel eens wat mis…
Smaakt vast toch wel
Zolang de smaak goed is doet de schade er niet zoveel toe!
Echt belangrijk is of het nog lekker was…
Goeie vraag, moet een vreemde houding zijn geweest. 😀
Eens opgegeten is dat ook door elkaar geschud.
🙂
Ach, de smaak zal vast goed geweest zijn. En alleen het gebaar van geven kan een mens al blij maken, toch. Maar al ik de foto zie dan vermoed ik dat die nog steeds lekker naar binnen gaat. 😉
wel een mooie gebaar Suske
Ach, een ongelukje kan gebeuren. De smaak zal vast nog goed geweest zijn.
Ach het komt er ook ondersteboven weer uit haha
Ondanks het ongelukje, zal het best hebben gesmaakt toch?
Een goede familiale verzekering komt hierin tussen!
mogge Suske
als je die in plakken snijd is er niets van de schade te zien
ja hoe zij met de fiets rijd blijft de vraag , zij zelf zegt natuurlijk ” voorzichtig ”
geniet de dag
Misschien wel ondersteboven. Ik heb werkelijk geen idee hoe iemand dit anders voor elkaar kan krijgen.
Kapotte taarten smaken ook goed.