
Als of wanneer deze blogpost verschijnt zijn we alweer 1 december van dit al dan niet gezegende jaar 2020. Dit betekent ook dat we in de zes donkere weken zijn. Vroeger zei mijn moeder altijd “drie weken voor en drie weken na kerstmis”. Dat kan niet want de kortste dag is den 21ste.
Ondertussen zijn velen begonnen met kerstversiering in en rond hun huis. Zo ook onze buurman Ronnie die niet verward wenst te worden met de op deze blog ooit beruchte maar intussen overleden klusjesman annex DJ Ronnie King. 2020 heeft niets of niemand gespaard, ook niet vedetten van deze blog zoals dj Ronnie.
Om terug te keren bij onze buurman : die heeft dus zijn omgeving versierd. Zo te zien heeft hij het verlengsnoer van zijn grasmasjien ook gebruikt om stroom te hebben. Wel oppassen dat hij zichzelf niet onder stroom zet als hij zijn poortje wilt openen. Ik zie de gevolgen al voor mij. Aan Eva vroeg hij of ze nog versiering heeft die hij zou kunnen gebruiken. Jammer voor Ronnie zat er niets bruikbaars bij. De buurt zal me ooit nog dankbaar zijn dat we alzo een grote stroompanne vermeden hebben.
Groetjes.
🙂
Ook bij ons hangt en staat de kerstverlichting. Nu Zwarte Piet onder links-extremistische druk is afgevoerd is Sinterklaas geen feestdag meer. Dan maar over op de Kerst. Met dit grijze weer nog leuk ook al die lichtjes…
een collega van me had blauwe flikkerlichtjes hangen, ik schrok toen ik dat in de verte zag, ik dacht dat het een ambulance was
sommigen overdrijven, dan is het niet meer mooi
-Een @->- voor jou.
Mooi maar gevaarlijk?
Lijkt me toch wat gepruts met ducktape. Kan best mooi zijn als de avond valt maar ik zou toch niet gerust zijn om door dat poortje te stappen!
Eerst Sinterklaas, daarna is er nog tijd zat voor de rest van het jaar, niet zo gehaast, en natuurlijk altijd voorzichtig zijn met stroom.
Lief dat Eva nog aan buurman Ronnie denkt.
Ja nu kan ze dat nog doen, want de elektrische installatie verdiend geen schoonheidsprijs. Hans
Hij zou zo de hele buurt zonder stroom kunnen zetten.
Love As Always
Di mario
En nu nog een foto ‘s avonds! Hopelijk nog verlichting!
nee ik denk ook niet dat virussen dood vriezen , maar van mij mag het wat mooi winter weer geven
fijne avond groet
mooi poortje, zelfs zonder kerstversiering.
Wel een goede waakhond op deze manier… 🙂
Als dat maar goed afloopt, met deze constructie..!
Die Ronny toch. Wel gevaarlijke constructie inderdaad…
Het ziet er niét heel erg waterdicht uit. Zeker áls het zou gaan sneeuwen want smeltende sneeuw komt echt overál doorheen. Ik zou oppassen met een bezoekje aan je buur.
🙂 ja het ziet er wél een beetje gammel uit 🙂 geef ‘m maar geen hand, oh nee dat mocht toch al niet 🙂
Is wel gelijk de poort beveiligd (of niet)
Haha … het is de laatste zin die het doet! 🙂
Ook hier opvallend veel kerstverlichting in de buurt Suske
zal wel iets met het virus te maken hebben
prettige dag
Hahahaha, wanneer er stroom op dat hek staat, komen inbrekers niet binnen.
Och, ik heb al eens de hele buurt zonder stroom gezet…
Verspilling van stroom, eigenlijk… Doen wij niet aan mee!
Een beetje een enge constructie inderdaad… Maar wel gezellig oogt het!
mogge Suske
ja het is weer die tijd
sommige versieringen vind ik best wel mooi , zoals deze bij je buur , netjes en niet overdreven
geniet de dag
Ha, je had er niet veel vertrouwen in. ☻ Maar het is een gezellig hek, nu de punten er nog af.
Nu nog een avondfoto en we weten hoe het er in het donker uitziet 🙂 Dat donker heeft wel wat vind ik. Licht is fijn, maar je waardeert het des te meer vanuit het donker.
Grappig buur onder de stroom. Zal kerstverlichting zijn. Leuk zo. Leuk dat je buurman mooi versierd hebben gedaan. Bij ons appartement komen steeds op de balkon versiering.Lampjes is al. Later bij ons komen opblaasbare kerstman op de balkon staan. Fijne dag.