
De eerste week met winteruur zit er op. Het is opvallend duister als ik s’ avonds terug naar huis fiets na het werk. Was het de week voordien nog min of meer klaar, nu is alles in het duister gehuld. Overal verlichting in de stad. Minder volk op straat na 19u. Met zo’n miezerige 1 november was het al heel vroeg donker. Enig voordeel is momenteel dat het s’morgens reeds klaar is als ik vertrek, maar lang zal dit ook niet duren.
De foto nam ik toen ik fietsend de spiraalbrug naderde. Wel mooi zicht al die lichten in het donker. Dit heb ik proberen te fotograferen met de smartphone.
Geniet van deze zaterdag.
Groetjes.
mogge Suske
nu dat fotograferen is prima gelukt
ja het is weer wennen denk ik aan dat verschil
ik zelf het er geen last van
fijn weekend groet
Heel futuristisch!
Ik heb het liefste de wintertijd…
Goed gelukt Suske, een aparte foto hoor.
De dagen korten nu wel heel snel.
Ik had graag het hele jaar door zomertijd gehad. Dat uurtje eerder licht merk ik nu toch niets van als ik aan het werk ben maar de avond is zo wel ineens een uur eerder ingevallen
een sierlijk ontwerp Suske
prettige dag
ik rijd ook altijd met de fiets naar het werk, maar gelukkig heb ik geen brug ๐
Ik wens je een fijn weekend en hier is een @->- voor jou.
Ik kijk nu alweer uit naar de zomertijd.
Zo’n foto kan je in ons land tegenwoordig โฌ 90,- kosten, want je mag ook op de fiets geen mobieltje meer in je hand hebben.
Mooi gelukt toch het geeft weer wat je had willen laten zien ๐
Jij leeft op een vreemde buitenaardse plaats denk ik ๐
Mooi, fijn weekend…!
De donkere dagen zijn op komst. Ik heb genoten van mijn zaterdag en ik hoop jij ook. Een mooi zicht die verlichte spiraal.
Leuke foto met een toegift, jouw schaduw op de foto lijkt lijkt te salueren, bedacht me pas later dat je natuurlijk de camera hoog houdt;-)
dat is het fijne van die overuren , als je die kunt opnemen als het jou uitkomt
fijne avond groet
Komt me bekend voor ! Mooie geslaagd met de verlichting !
Altijd leuk om langs hier naar de markt te gaan op dinsdag !
Fijne avond !
Je moet er pas een probleem van maken als het probleem is. En tot die tijd moet je gewoon genieten van hoe het is.
Love As Always
Di mario
Erg mooi blauw.
Het was vandaag ook zo bewolkt, dan valt de avond nog vroeger dan anders.
Ja, het wordt komende maand nog steeds donkerder en donkerder, we zullen er weer aan moeten geloven. En daarna komt het licht weer.
De zomertijd is duidelijk in getreden, vroeg donker maar daar door is de spiraalbrug wel zichtbaar. Hams
Word al gauw donker. Het is goed merkbaar overal. Dan staan jou in de buurt mooie spiraal aan in de duister. Heel mooi…Neonlicht.
De dagen zijn zo kort voor alles wat ik wil doen. Zo vroeg donker ook..Als ik zou mogen kiezen, geef dan maar zomertijd want alles altijd veranderen op klokken en thermostaten hangt mijn voeten uit.De mooi verlichte brug komt mooi iut de foto gesprongen
Prachtig gelukt. En inderdaad, wat is dat toch ineens snel donker dan als je in de wintertijd (oftewel de normale tijdzone) terecht bent gekomen….
Beetje ‘space-achtig’ ๐
Ik moet ook nog altijd wennen aan de donkere avonden. Ik heb zonet ontdekt dat ik een zomeruur-fan eerste klas ben!