
Laten we beginnen met het goede nieuws dat Eva terug thuis is van de opname in het ziekenhuis maandag laatstleden. Ze was daar voor controle van het hart. De laatste tijd had ze hartkloppingen die haar bang maakten. De huisart sprak van stress. Dan maar even langs bij haar zielenknijper in het ziekenhuis. Die wou haar enkele dagen ter observatie houden. Ze kreeg zo’n bakje op haar buik en daar moest ze ook mee slapen. Voorlopig nog geen uitslag, maar die krijgen we volgende week wel.
Deze morgen ontwaakt met donder en bliksen plus dan de emmers water die uit de lucht vielen. Buiten voelde het aan als in een sauna. Morgen rustig zomerweer en daarna gaan de temperaturen weer fors de hoogte in. Goed dat er airco op het werk is. ook al is dit niet goed voor het milieu. Extra drinkwater gehaald deze morgen en koel bewaren. Het zal deugd doen.
Groetjes.
🙂

Duimen dat alles goed mee valt voor Eva. Liefst geen extra gedonder!
LikeGeliked door 1 persoon
Momenteel valt het best mee hoor. Danke
LikeLike
Hier aan de kust is het droger dan in het binnenland, maar ook kouder door de temperatuur van de zee. Jammer dat gedonder weer met Eva, het ging net weer wat beter.
LikeGeliked door 1 persoon
Hier was het heel afwisselend, bizar weer tot rond 15:00 op 20 juli. Daarna het er toch op gewaagd en bij een staalblauwe hemel een graantje meegepikt van de Gentse feesten. Ik duim mee voor een goede uitslag voor Eva!
LikeGeliked door 1 persoon
Het worden temperaturen om lekker met het water te spelen volgende week.
Love As always
Di Mario
LikeGeliked door 1 persoon
Nu hopen op goede uitslagen
Wat stress al niet kan doen zeg…
Fingers crossed
LikeGeliked door 1 persoon
Laten we hopen dat het de goede kant op blijft gaan.
LikeGeliked door 1 persoon
Fijn dat Eva weer thuis is, geeft toch zorg als je kind dit overkomt.
Hier ook veel onweer en regen. Hans
LikeGeliked door 1 persoon
Eerst zien toch die resultaten…. Donder en bliksem komen daar niet in voor
LikeGeliked door 1 persoon
Met Eva komt het goed, daar reken ik op.
Het was ’n beetje broeierig tot er halfweg de middag enorme buien losbarstte, ook even met hagel, in de auto zittend was het nogal eng.
Een uurtje later was het weer mooi op een enkel minibuitje na. En warm.
Opmaat naar de hitte.
LikeGeliked door 1 persoon
Hier gedonder maar voora l regen en wind om 15 u. Hield even mijn hart vast. Goed dat Eva beter gaat, hopelijk kunnen ze een zinnige uitleg geven. Succes met de airco. Ik zal weer puffen 😀
LikeGeliked door 1 persoon
Hier hadden we het in de morgen. Het verplaatst zich duidelijk van west naar oost.
LikeLike
👍
LikeGeliked door 1 persoon
Niet veel donder gehoord (één slag heel erg in de verte), enkel een paar regenbuien “elders” maar we zaten binnen.
LikeGeliked door 1 persoon
Hier waren er buiten tot pakweg 9u deze morgen. Ook een hevige donderslag die in de buurt schade zal berokkend hebben.
LikeLike
Fijn dat Eva weer thuis is, nu nog een goede uitslag…!
LikeGeliked door 1 persoon
Hopelijk een goede uitslag voor Eva en hopelijk kan de dokter haar gerust stellen. Heel beangstigend om hartkloppingen te hebben. Zo bouw je nog meer stress op…
LikeGeliked door 1 persoon
In ieder geval goed dat men er even goed aandacht voor had. Op uitslagen wachten is vervelend maar mocht er iets héél ernstigs aan de hand zijn hadden ze dat natuurlijk al meteen in het ziekenhuis gezien. Het zal voor Eva best spannend zijn het gewone leven weer op te pakken dus stress klinkt niet heel ongeloofwaardig.
LikeGeliked door 1 persoon
Hopelijk is alles goed met Eva, stress is een echte boosdoener hoor.
LikeGeliked door 1 persoon
Dus jullie hebben op het werk airco maar geen leidingwater?
LikeGeliked door 1 persoon
Toch wel hoor: Lekker gefilterd water zo uit de kraan.
LikeLike
“Extra drinkwater gehaald en koel bewaren.”
LikeGeliked door 1 persoon
Zo houden we het foofd koel.
LikeGeliked door 1 persoon
goed nieuws zo ver Suske
nu de test uitslag nog
hier een enkele harde klap gedonder en een heerlijke regen , maar nu weer ff zon
koers groet
LikeGeliked door 1 persoon
Laten we hopen op een goede uitslag van Eva’s onderzoeken. Hier (terug in) noord-Nederland is het ook broeierig, met een beetje regen. Volgende week zoeken we het water maar weer eens op.
LikeLike
hopelijk vallen de resultaten voor Eva mee ..Suske
deze morgen veel regen
en nu donder en bliksem
groeten
LikeGeliked door 1 persoon