Alice Cooper (geboren als Vincent Damon Furnier, Detroit (Michigan), 4 februari 1948) is een Amerikaans (glam)rockzanger en muzikant. Tot 1974 was dit ook de naam van de door hem opgerichte band waarvan hij deel uitmaakte als zanger. Beiden -zanger en band- werden bekend om hun rockmuziek met extravagante en -reeds voor het fenomeen punk- op choqueren gerichte podiumacts.
De groep had reeds enkele platen uitgebracht maar heeft met het alburm Killer uit 1971 zijn definitieve vorm gevonden. Bekendste nummers van deze plaat zijn Halo of Flies en Under my wheels. Deze laatste laat ik op jullie los. Na deze plaat zou de groep definitief doorbreken met School’s out !

Da’s een naam van een artiest die me wel kan beroeren. Bijzonder type, en ook aardige nummers soms….
LikeGeliked door 1 persoon
Pingback: Je behelpen met een huurvarkentje – Bas van Vuren, aangenaam
Toen ik 12 was hing er een grote poster van Blondie in mijn kamer 😛 De tegenpartij is gek met AC. Ik wat minder.
LikeGeliked door 1 persoon
alice cooper en zijn slang, dat vergeet ik nooit…
ik hoorde die ook wel graag
Een @->- voor jou
LikeGeliked door 1 persoon
ja, dit vind ik nou wel lekkere muziek om even fijn naar te luisteren, echt genieten!
LikeGeliked door 1 persoon
Dit is nu echt een groep die niet in mijn collectie voorkomt.
LikeGeliked door 1 persoon
Oh nee, ik was faliekant tegen Alice Cooper want ik had gelezen dat hij tijdens een optreden eendagskuikens de nek omdraaide en in het publiek gooide. Mijn ergernis ging zo ver dat ik zelfs de radio uitzette als een nummer van ;m gedraaid werd (-:
LikeGeliked door 1 persoon
leuk om het eens te horen Suske
maar een fan zal ik wel nooit worden
prettige zondagavond
LikeGeliked door 1 persoon
hoe gek men Alice Cooper ook wel kon vinden, heel veel nummers van hem gingen juist heel diep in zijn gevoel en die van anderen. Hans
LikeGeliked door 1 persoon
Schools out kwam je , ook als je geen fan was , niet omheen, dat zou ik nog wel herkennen.
LikeGeliked door 1 persoon
ha die Suske
het zegt mij niks en ga mee met de reactie van Matroos Beek 🙂
ja ook hier morgen meer kans op regen , vandaag een redelijke dag , ik bracht 2 wijken weg in de zon 🙂
ja dat plaatsje is bij jullie in de buurt 🙂 , ik maak ook niet meer van die mooie fietstochten
fijne avond groet
LikeGeliked door 1 persoon
Alice Cooper muziek is niet my cup of tea. Maar die poster had ik graag eens gezien 😉
LikeGeliked door 1 persoon
Smaken verschillen…had zelf echt een andere poster hangen hihi
LikeGeliked door 1 persoon
Beetje aparte muziek, daar hou ik op zijn tijd wel van. De familie kijkt me nu vreemd aan dat ik deze muziek aan zet.
Love As Always
Di Mario
LikeGeliked door 1 persoon
Mijn neef Ruud was een groot fan van Alice Cooper, vooral Schools Out weet ik nog. Zelf heb ik er niet zoveel mee.
LikeGeliked door 1 persoon
Goede zondagmorgen Suske.
Joepie, ook deze keer ben ik blij met je greep uit je platencollectie, Alice Cooper, de verpersoonlijking van alles waar het establishment tegen was hihi!
LikeGeliked door 1 persoon
No More Mr Nice Guy was en is mijn all time favorite. De man treedt nog altijd op trouwens. Heb hem paar jaar geleden gezien. Is wat rustiger geworden ….
LikeGeliked door 1 persoon
Natuurlkjk ken k ze, niet dat ik alles mooi van ze vond.
LikeGeliked door 1 persoon
Waar is de tijd. Ik was geen fan. Ook niet van Kiss. Geschilderde mannen die veel lawaai maakten konden mij niet boeien. Nog steeds niet…
LikeGeliked door 1 persoon