Ga met die bananendoos !

Iemand die ik ken, zal binnenkort verhuizen. Deze vrouw was al een tijdje op zoek naar een andere huurwoning, maar heeft nu eindelijk iets gevonden. Rond 15 november krijgt ze de sleutel en kan ze haar intrek nemen in haar nieuwe woning.

Dat betekent dat ze stilaan mag beginnen inpakken. Half november lijkt misschien nog veraf, maar de dagen vliegen voorbij en voor je het goed en wel beseft, staat 15 november al voor de deur. Onlangs had ze terloops laten vallen dat ze best wat bananendozen kon gebruiken. Die zijn ideaal om spullen in te pakken: je kunt er heel wat in kwijt en ze zijn achteraf gemakkelijk op elkaar te stapelen.

Deze week was ik in de Colruyt. Aan de kassa vroeg ik of ze toevallig nog bananendozen hadden die ze konden missen. En kijk, het geluk was aan mijn kant: er stonden er nog twee. Die heb ik meteen meegenomen. Vandaag of een van de komende dagen breng ik ze naar de vrouw die ik op mijn soapblog ‘de Weduwe’ noem. Zo kan ik haar alvast een handje helpen bij de voorbereidingen van haar verhuis.

Alvast tot de volgende.

🙂

Onbekend's avatar

About Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink .

7 Responses to Ga met die bananendoos !

  1. MyriamC's avatar MyriamC schreef:

    Ik heb er nog staan van onze verhuis 32 jaar geleden … nog niet leeggemaakt.

    Like

  2. shivatje's avatar shivatje schreef:

    Dat zijn ook sterke dozen

    Aum Shanti

    Like

  3. rietepietz's avatar rietepietz schreef:

    Dat zijn prima verhuisdozen, en gratis is natuurlijk altijd mooi meegenomen.

    Like

  4. Yova's avatar Yova schreef:

    Banendoos zijn zeker vrij sterk om te verhuizen. Beter nu doen dan is te laat om te doen. De tijd vliegt voorbij. Verhuizen vind ik ramp. Wij wonen al 36 jaar dezelfde apartment. Wij zijn geen type om te verhuizen. Succes ermee voor de vrouw. Voor jou fijne dag.

    Like

  5. Patrick's avatar Patrick schreef:

    Ja die dozen zijn ook sterk. Ideaal om mee te verhuizen.

    Like

  6. John's avatar John schreef:

    Ja, dat is nog een maand. En een maand is zo voorbij. Ik moet er niet aan denken, aan verhuizen. Ik denk dat ik hier alleen nog in een kist verhuis. Ooit.

    Like

  7. Karel's avatar Karel schreef:

    mogge Suske
    ja de tijd vliegt voorbij , dus beter is niet te lang wachten
    jij ff helpen die dozen te vullen , en vast ook op de uitkijk voor nog wat dozen

    geniet de dag

    Like

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.