
Vandaag een foto die ik onlangs nam van de Roelevard, dat hoge gebouw vlak bij het Stationsplein. Wie Roeselare nog kent van vroeger, moet toch even wennen aan zo’n toren in het stadsbeeld. Vroeger keek je hier vooral naar de lagere huizen en het station, nu steekt de Roelevard er letterlijk bovenuit.
De tijden veranderen en de skyline verandert mee. Al moet ik eerlijk toegeven: als ik vroeger had gezegd dat er ooit zo’n hoog gebouw aan het Stationsplein zou staan, hadden ze waarschijnlijk gedacht dat ik te veel naar de wolken had gekeken. 😉
Momenteel is de Roelevard het hoogste gebouw van de stad. Al zal dat wellicht niet lang meer zo blijven. Er staat momenteel nog een hoogbouw in de steigers die, als ik het goed heb, uiteindelijk nog hoger zal worden dan de Roelevard.
Roeselare bouwt dus steeds meer de hoogte in. Waar we vroeger vooral brede straten en lage huizen zagen, komen er nu almaar meer torens bij. Binnenkort moeten we misschien niet meer vragen waar we ergens zijn, maar gewoon: “Hoeveelste verdieping is dat?” 😉
Fijne vrijdag en tot de volgende.
🙂

Het mooi van een stad of gemeenste gaat erdoor verloren.
Maar langs de andere kant men moet bouwen er zijn momenteel te weinig woningen
Aum Shanti
LikeLike
In de hoogte bouwen omdat daar nog plaats genoeg is. Het zal wel zijn voor en nadelen hebben. Ik denk dat als je graag huisdieren hebt het moeilijker is om hoog te wonen
LikeLike
mogge Suske
ja zo gaat dat tegenwoordig , de lucht in
zelfs hier hoorde ik dat ze de vastgestelde hoogte voor gebouwen wil verhogen
rondom is natuurgebied , uitbreiding dus niet mogelijk , ben benieuwd
geniet de dag
LikeLike
Een fraaie plaat. Ruimte gebrek, dus dan maar de lucht in kennen wij in Nederland ook. Er wordt momenteel echter weinig gebouwd door de CO2 maatregelen, maar dat is weer wat anders. Jij ook een fijne vrijdag!
LikeLike
Dat was ik
LikeLike