Shit happens !

Gisteren in de voormiddag moest ik met de wagen naar de keuring. Dat ging vlot en ik ben gerust voor twee jaar. Auto’s die minder dan 100.000 km op de teller hebben moeten maar om de twee jaar. Dat weet ik nu ook weer.

In de namiddag met schoonmoeder die in WZC verblijft naar de kapster. Net ik wou aanbellen bij de kampster liet schoonmoeder weten dat ze dringen moest. “Ik kan het nie meer ophouden” liet ze weten. Ik vroeg aan de kapster of ze even naar het toilet mocht. Terwijl ze in het kleinste kamertje bezig was regelde ik één en ander met de kapster.

Net toen ik terug thuis was belde de kapster me op. Schoonmama zat onder de shit en wou niet uit het toilet komen. Ik sprak af dat ik naar het WZC zou rijden om verse kleren. Ondertussen belde mijn vrouw naar het WZC zodat ze de kleren alvast konden klaarleggen.

Toen we terug bij de kapster arriveerder was de kapster bezig met schoonmoeder haar haar. Blijkbaar had de kapster een thuisverpleegster die vlakbij woont opgetrommeld. Die had schone moeder gewassen en enkele kleren die ze zelf niet meer nodig had aangetrokken.

Toen ik tenslotte met haar terug in het WZC was wist ze al niet meer dat ze naar de kapster geweest was. Misschien maar best dat ze niet beseft wat er gebeurd is.

Toen ik deze blogpost typte moest ik aan deze clip denken. :auto’ s en shit. Het was me het dagje wel.

Alvast tot de volgende;

🙂

Onbekend's avatar

About Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink .

11 Responses to Shit happens !

  1. ymarleen's avatar ymarleen schreef:

    Dat is toch geen leven meer zo …

    Like

  2. ms's avatar ms schreef:

    Volgens mij moet die Fleddy ook pressé …

    Like

  3. Sjoerd's avatar Sjoerd schreef:

    Dan zit je dus echt met de shit… Inderdaad maar goed dat ze dat zelf niet meer beseft.

    Like

  4. willyfotoblog's avatar willyfotoblog schreef:

    een pijnlijke belevenis Suske

    Like

  5. mizzD's avatar mizzD schreef:

    Zo zie je maar dat zelfs het allerergste, dement worden, ook weleens een zegen kan zijn.. ook de genantste zaken worden snel vergeten.

    Like

  6. MyriamC's avatar MyriamC schreef:

    Goed dat ze het zich niet meer herinnert. Het is al vervelend als het je thuis of in het WZC overkomt, laat staan bij een vreemde.

    Like

  7. shivatje's avatar shivatje schreef:

    Dat kan ik begrijpen dat het je dagje wel was.
    Toch ook tof van de kapster dat ze je mama heeft verder geholpen door hulp in te roepen.

    Aum Shanti

    Like

  8. John's avatar John schreef:

    Inderdaad maar goed dat ze het zich allemaal niet kan herinneren.
    Het muziekje is heerlijk 🤟🏼Daar kan ik wel even van genieten tijdens het lezen en typen.

    Like

  9. Karel's avatar Karel schreef:

    mogge Suske

    wat erg voor je schoonmoeder, die zal zich zeker geschaamd hebben , kan een ieder overkomen hoo

    geniet de dag

    Like

  10. Patrick's avatar Patrick schreef:

    Zoiets kan altijd gebeuren en gelukkig dat ze het niet meer weet want zoiets heb je liever niet dat het gebeurd.

    Like

  11. Walt's's avatar Walt's schreef:

    Hit the drifty roads jack haha. Soms is het fijn als je geest minder werkt

    Like

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.