
Gisteren namiddag deed ik zoals meestal de boodschappen voor Opstap. Ik had ook leeggoed bi waarvoor geld terug kan gekregen worden. Dus zoiets als het statiegeld in Nederland.
Ik laad het leeggoed in de winkelkar en ga naar een medewerkster. Dan onstaat volgende dialoog :
- hoeveel heb je bij ?
- 17 flessen van merk A en 15 van merk B
- Dat is hetzelfde. Hoeveel heb je er dan ?
- EUH… 32 !!!
Ben ik nu een rekenwonder ?
Verder weinig nieuws te vermelden. Dat het frisser is en nu en dan regen valt is iedereen wel opgevallen. Daar zullen we het dus niet over hebben.
Straks richting autokeuring. Dat is een avontuur op zich. Ik ben benieuwd.
Fijne woensdag.
🙂

Dat hangt ervan af met wié je vergeleken wordt, vergeleken met een heleboel 15 jarige wél, maar vergeleken met de oudere generaties niet. 😉
LikeLike
Ze wilde vast even snel checken of ze wel juist had opgeteld…
LikeLike
ze wou zeker zijn dat je kon tellen 😉
LikeLike
oei, dat was ik
LikeLike
Een autokeuring is altijd een klein beetje sterven…
Succes ermee !
LikeLike
Hopelijk rolt je Captur probleemloos door de keuring. Het leven is al duur genoeg, daar hoeven geen extra reparaties meer bij.
LikeLike
ha die Suske
en klopte de eindafrekening , boodschappen min statiegeld
rustige middag groet
LikeLike
Dat hoofdrekenen is een gave…tegenwoordig kennen ze dat niet meer 🙂
s6 met de autokeuring
LikeLike
Vroeger leerden we nog hoofdrekenen.. tegenwoordig mogen ze in de les op de calculator op hun telefoon kijken..! 😉
Succes met de autokeuring!
LikeLike
Wij leveren ook altijd lege flessen. Dan krijg je geld voor.
Wij hebben geen auto. We laten boodschappen brengen aan ons deur. Succes met auto keuring. Fijne dag verder.
LikeLike
Vraag dat maar eens aan de jeugd….
LikeLike
En dat zonder rekenmachine helemaal juist:-))
LikeLike
Ik kan me je vorige keuring nog herinneren. Is dat alweer een jaar terug? Dat is hard gegaan. Ik mag ook over twee weken.
LikeLike
Twee jaar geleden, dat was toen de Opel Mokka. Die heb ik vorig jaar van de hand gedaan en een Renault Captur in de plaats genomen. Die is tweedehands en vorig jaar door de garagist aan wie ik die kocht naar de keuring gebracht. Tijd vliegt nogal, nietwaar ?
LikeLike
Dan is de tijd dus nog sneller gegaan dan ik aanvankelijk dacht.
LikeLike
Succes bij de autokeuring.
Aum Shanti
LikeGeliked door 1 persoon
En je telefoon niet nodig gehad. Chapeau! 😁
LikeGeliked door 1 persoon