Werken in de Vijfwegenstraat.

Zijn ze in de straat druk bezig aan dat huis waarover ik woensdag schreef, Sinds gisteren donderdag zijn ze begonnen met werken in de Vijfwegenstraat ter hoogte van het kruispunt waar tot voor enkele jaren verkeerslichten stonden. Daar heb ik destijds ook over geblogd.

Vanaf donderdag 16 april wordt er in opdracht van Fluvius gewerkt in de Vijfwegenstraat. De werken starten aan het kruispunt met de Heropbouwstraat en lopen tot en met het kruispunt met de Bornstraat. De werken worden uitgevoerd in fases. Ter hoogte van de werkzone worden parkeerverboden en verkeerslichten geplaatst, zodat het verkeer beurtelings over één rijstrook wordt geleid

Het is dus uitkijken met die werken. Eerst plaatste men een verbodsteken zoals te zien op de foto. Het gevolg was dat de automobilisten de in en uitrit van de parking van de Lidl gebruikten als sluipweg. Dan maar andere borden plaatsen. Nu staat daar zo’n bord met zwarte en rode pijl. Echt veilig vind ik het niet.

Nu zien hoe de werken evolueren. Ik blijf het volgen.

Fijne vrijdag en tot de volgende.

😉

Onbekend's avatar

About Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink .

10 Responses to Werken in de Vijfwegenstraat.

  1. Wegwerken lijken tegenwoordig als een rode lap te werken voor veel verkeersdeelnemers, alsof er dan nog juist wat harder en minder verantwoord moet worden gereden.

  2. Karel's avatar Karel schreef:

    mogge Suske
    borden en regeltjes helpen niet meer , velen denken dat die niet voor hen gelden
    iedereen die maling hebben aan de veiligheid , van de werklui en anderen , zelfs henzelf , raken in de portemonnee , en flink ook ggggrrrrr
    oja pas op als je daar gaat wandelen 🙂

    geniet de dag

  3. Nicole Orriëns's avatar Nicole Orriëns schreef:

    Ze zijn er maar druk mee! Denk je dat ooit alles echt af is?

  4. meninggever's avatar meninggever schreef:

    Als er geen redelijke alternatieven worden geboden, maken mensen hun eigen regels en benutten desnoods de trottoirs om ergens te komen. Gelukkig is Lidl wel een goed zichtbare sponsor van het geheel…:)

  5. John's avatar John schreef:

    Mensen kunnen toch zien dat de situatie om extra oplettendheid vraagt. Maar nee, tegenwoordig denkt bijna iedereen dat die speciaal is en meer rechten heeft.

    En er woont een onfatsoenlijke met een hond.

  6. Matroos Beek's avatar Matroos Beek schreef:

    Veilig lijkt het me zeker niet. En je moet zodanig opletten dat je dan de hondendrol niet ziet liggen daar rechts op de stoep.
    Splasjjj… verdomme toch, moet mij weer overkomen.

  7. Onbekend's avatar Anoniem schreef:

    Daar vinden ze wel wat anders op…

  8. Patrick's avatar Patrick schreef:

    Dat is een heel gevaarlijke situatie aan die Lidl. Mensen zijn vaak ongeduldig.

  9. Walt's's avatar Walt's schreef:

    Er gaan meer wegen naar Rome, ook de sluip weggetjes

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.