Tijden geleden blogde ik over werken in de Guide Gezellelaan. Het fietspad en een deel van het wegdek werden heraangelegd. Nu zijn de werken achter de rug en fietste ik even aldaar.

Het fietspad is mooi breed geworden. Een deel van de Guido Gezellelaan is nu eenrichting. Dit alles zorgt er voor dat je veilig kan fietsen. Opmerkelijk is wel dat de verkeerslichten ter hoogte van de Veldstraat verdwenen zijn. Waarschijnlijk vond men die niet meer nodig daar je vanaf de Veldstraat de Guide Gezellelaan niet meer in kan rijden met de auto.

De Guido Gezellelaan loopt grotendeels parallel met het kanaal. Tussen deze straat en het kanaal loopt de spoorweg.

Het fietspad verbindt het stationsplein met het centrum van Rumbeke. Zoals je ziet weer een reden te meer om met de fiets naar het centrum en het stationsplein te rijden.
Ziezo, dit was het weer voor vandaag. Alvast tot de volgende.
🙂

Dat is nog eens een luxe en breed fietspad. In Nederland hebben we er natuurlijk ook heel veel, maar zo breed?
LikeLike
waar is de tijd dat ik vol verwachtingen langs de guido gezellelaan naar rumbeke reed naar mijn toenmalig lief?
LikeGeliked door 2 people
Duidelijk geen fietspad in NL. Hier zouden we meteen belijning aanbrengen, waarschuwingsborden en sinds kort ook nog gebods/verbodsborden. Want fietsers mogen op sommige plekken niet meer sneller dan 20km/u. Toch een andere wereld…:)
LikeGeliked door 1 persoon
Een breed fietspad, twee richtingen? Misschien nog eens lijnen trekken….
LikeGeliked door 2 people
een mooi veilig fietspad, zalig vind ik dat
bij ons hebben ze het ook pas verandert langs de grote baan
vraagje, is die facebook spam of is die echt van je? (zet het maar als antwoord op mijn blog)
Een @->- voor je.
LikeGeliked door 1 persoon
Het fietspad is breder dan we hier gewend zijn, wel een stuk veiliger met de E vervoersmiddelen.
Guido Gezelle was volgens mij ook wel een breed van stof. Hans
LikeGeliked door 1 persoon
Dat ziet er goed uit! Fiets ze daar.
LikeGeliked door 1 persoon
Dat hebben ze héél goed aangepakt !
LikeGeliked door 1 persoon
Dat zal een stuk veiliger fietsen zijn…al schrik je volgens mij als er een trein langs komt 😉
Maar mooi opgeknapt dat is zeker 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
En zo wordt het voor de fietsers de Guido Gezellig-laan.
LikeGeliked door 1 persoon
Je ziet steeds meer verkeerslichten verdwijnen, vaak in combinatie met rotondes en dat werkt meestal prima. Tegelijk wordt dan meestal de snelheid omlaag gezet, en in druk bewoonde gebieden is dat zo gek nog niet.
LikeGeliked door 1 persoon
Dat is inderdaad een mooi breed fietspad, dat zie je niet overal hoor.
LikeGeliked door 1 persoon
een ganse verbetering, lijkt me Suske
LikeGeliked door 1 persoon
Dat hebben ze goed gedaan. Het lijkt bijna een fietssnelweg.
LikeGeliked door 1 persoon
Dus het lichte is het fietspad en het zwarte het voetpad? aan die fietsers te zien zou je het zeggen, maar als ik alleen die onderste foto’s gezien had zou ik denken dat het andersom was.. gek hè?
LikeGeliked door 1 persoon
Daar is plaats genoeg nu voor al die soorten fietsen en steps
LikeGeliked door 1 persoon
Hier is er ook een Guido Gezellelaan …
LikeGeliked door 1 persoon
mogge Suske
dat ziet er prima uit
laat de bouwers maar weten , dat ze zo verder moeten gaan
geniet de dag
LikeGeliked door 1 persoon
dat is altijd veel beter als het fietspad breed genoeg is. Zeker met al die verschillende snelheden waarmee men rijd zo fiets je veel rustiger.
LikeGeliked door 1 persoon
Mooi aangelegd
En veilig om te fietsen zo te zien
Aum Shanti
LikeGeliked door 1 persoon
Dat ziet er mooi uit, dat fietspad. Lekker breed idd. Ik zie er stepjes. Die zie ik enorm veel als ik in België ben. Meer dan in Zeeland.
LikeGeliked door 1 persoon