Dokter, dokter….

Zoals in de vorige blogpost vermeld moest ik dinsdag met mijn schoonmoeder naar het ziekenhuis voor controle. Vorig jaar werd ze geopereerd van borstkanker. Vandaar die controle dus.

We werden verwacht om 9 uur, maar we waren een halfuur eerder ter plaatse. Aanmelden, dan de lange gangen….kortom we waren 8u45 in de wachtzaal. Om 8u55 kwam de dokter haar halen. Ik nam de krant die ze bij me gelaten had en was mentaal voorbereid op lang wachten. Groot was dan ook mijn verbazing toen ze vijf minuten later weer bij me stond. Controle achter de rug en nu naar het secretariaat om nieuwe afspraak te maken en….te betalen. Die volgende afspraak staat alvast genoteerd in mijn agenda.

In de namiddag ben ik nog even langs geweest bij het Fietspunt en dan naar Asalam voor een beetje halal voeding. Daar in de buurt heb ik die foto genomen. Het was er vol volk en er hing een vakantiesfeer. Hopelijk blijft dat nog een tijdje zo.

Fijne woensdag;

🙂

Onbekend's avatar

About Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink .

31 Responses to Dokter, dokter….

  1. meninggever's avatar meninggever schreef:

    Ik blijf me verbazen over jouw rol als semi-taxichauffeur voor zovelen. Mag hopen dat men dit ook echt waardeert….

    Geliked door 1 persoon

  2. Flavie's avatar Flavie schreef:

    Dat ging vlot bij de dokter, gelukkig een doktersbezoek met goed nieuws.

    Geliked door 1 persoon

  3. rietepietz's avatar rietepietz schreef:

    Zo’n meevaller is nooit weg, komt hier héél zelden voor dat je op de afgesproken tijd ook echt aan de beurt bent. Fijn dat de controle gunstig uitpakte.

    Geliked door 1 persoon

  4. fotorantje's avatar fotorantje schreef:

    soms zit je langer in de wachtzaal dan dat je bij de dokter bent
    Gelukkig schoonmama goedgekeurd

    Like

  5. ZON-nebloem's avatar ZON-nebloem schreef:

    dat was een meevaller :o)
    nog tijd voor je zelf
    Een @->- voor U.

    Like

  6. marylou's avatar marylou schreef:

    Weer opluchting na goed nieuws bij de dokter

    Like

  7. Hans's avatar Hans schreef:

    Dat was een snelle controle en gelukkig dat het goed gaat met je schoonmoeder. Vakantiesfeer, die is weer aanwezig. Hans

    Like

  8. Sjoerd's avatar Sjoerd schreef:

    Gezellig plein met zoveel volk. Mag nog wel even blijven zo. Mooi dat alles oke was met je schoonmoeder.

    Geliked door 1 persoon

  9. Matroos Beek's avatar Matroos Beek schreef:

    Gelukkig alles goed met je schoonmoeder. Houden zo.

    Geliked door 1 persoon

  10. roadlaura1969's avatar roadlaura1969 schreef:

    Goed nieuws is muziek in de oren, Ik vraag mij alleen af, hoe men in 5 minuten tijd een beoordeling geven kan, die met het blote oog niet waarneembaar is.

    Terras ziet er gezellig vol uit 🙂

    Geliked door 1 persoon

  11. doriske's avatar doriske schreef:

    het mag ook wel eens goed nieuws zijn.

    Geliked door 1 persoon

  12. Dat was een goed begin van de dag, hopelijk verliep hij verder ook zo vlotjes.

    Geliked door 1 persoon

  13. Rebbeltje's avatar Rebbeltje schreef:

    Gelukkig en op naar de volgende controle…en die krant kan je elders ook lezen 😉

    Geliked door 1 persoon

  14. ms's avatar ms schreef:

    Met het K-woord in een zin ben ik altijd argwanend.

    Geliked door 1 persoon

  15. willyfotoblog's avatar willyfotoblog schreef:

    snel buiten en goed nieuws Suske

    groeten

    Geliked door 1 persoon

  16. Joke's avatar mijnnikonenik schreef:

    Fijn als het nieuws goed is en je rap buiten bent! Tof even vertoeven in een fijne sfeer.

    Geliked door 1 persoon

  17. mizzD's avatar mizzdieke schreef:

    Ik wil niet pessimistisch zijn, maar heb té veel verhalen van mijn inmiddels al overleden vriendin gehoord, van controles die niet bepaald accuraat gedaan werden.. en dat ze dan zélf moest zeggen dat ze weer wat voelde in haar borst.. en dat het dan na dan nog wat extra onderzoek inderdaad weer foute boel was.. tot twee keer toe hè..! Dus het is altijd fijn als je snel weer buiten zo’n spreekkamer staat, maar het is dus niet altijd góéd. Uiteraard hoop ik dat voor jouw schoonmoeder wél, dat het echt allemaal goed was.. met heel mijn hart!

    Geliked door 1 persoon

  18. John's avatar John schreef:

    Ik ben er bijna jaloers op hoe de zorg daar is geregeld bij jullie. Zo zou ik het hier ook graag zien maar dat zal niet snel gebeuren vrees ik.

    Geliked door 1 persoon

  19. MyriamC's avatar MyriamC schreef:

    Een totaal andere ervaring dan die van mij. Pluim voor het ziekenhuis bovenop het goede nieuws voor je schoonmoeder.

    Geliked door 1 persoon

  20. Bertie's avatar Bertie schreef:

    Gefeliciteerd, niet te lang hoeven wachten en alles goed met je moeder.

    Geliked door 1 persoon

  21. Patrick's avatar Patrick schreef:

    Altijd fijn als je niet te lang hoeft te wachten bij de dokter.

    Geliked door 1 persoon

  22. Karel's avatar Karel schreef:

    mogge Suske
    op tijd aanwezig en zelfs op tijd geholpen , en ja je moet de krant maar een andere x uitlezen 🙂
    vakantiesfeer bij het fietspunt , allemaal vakantiefietsers dus 🙂

    geniet de dag

    Geliked door 1 persoon

  23. picpholio's avatar picpholio schreef:

    Controle was dus OK en dat is goed nieuws. Fijne woensdag, ook voor jullie.

    Geliked door 1 persoon

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.