
Zoals in de vorige blogpost vermeld moest ik dinsdag met mijn schoonmoeder naar het ziekenhuis voor controle. Vorig jaar werd ze geopereerd van borstkanker. Vandaar die controle dus.
We werden verwacht om 9 uur, maar we waren een halfuur eerder ter plaatse. Aanmelden, dan de lange gangen….kortom we waren 8u45 in de wachtzaal. Om 8u55 kwam de dokter haar halen. Ik nam de krant die ze bij me gelaten had en was mentaal voorbereid op lang wachten. Groot was dan ook mijn verbazing toen ze vijf minuten later weer bij me stond. Controle achter de rug en nu naar het secretariaat om nieuwe afspraak te maken en….te betalen. Die volgende afspraak staat alvast genoteerd in mijn agenda.
In de namiddag ben ik nog even langs geweest bij het Fietspunt en dan naar Asalam voor een beetje halal voeding. Daar in de buurt heb ik die foto genomen. Het was er vol volk en er hing een vakantiesfeer. Hopelijk blijft dat nog een tijdje zo.
Fijne woensdag;
🙂

Ik blijf me verbazen over jouw rol als semi-taxichauffeur voor zovelen. Mag hopen dat men dit ook echt waardeert….
LikeGeliked door 1 persoon
Dat ging vlot bij de dokter, gelukkig een doktersbezoek met goed nieuws.
LikeGeliked door 1 persoon
Zo’n meevaller is nooit weg, komt hier héél zelden voor dat je op de afgesproken tijd ook echt aan de beurt bent. Fijn dat de controle gunstig uitpakte.
LikeGeliked door 1 persoon
soms zit je langer in de wachtzaal dan dat je bij de dokter bent
Gelukkig schoonmama goedgekeurd
LikeLike
dat was een meevaller :o)
nog tijd voor je zelf
Een @->- voor U.
LikeLike
Weer opluchting na goed nieuws bij de dokter
LikeLike
Dat was een snelle controle en gelukkig dat het goed gaat met je schoonmoeder. Vakantiesfeer, die is weer aanwezig. Hans
LikeLike
Gezellig plein met zoveel volk. Mag nog wel even blijven zo. Mooi dat alles oke was met je schoonmoeder.
LikeGeliked door 1 persoon
Gelukkig alles goed met je schoonmoeder. Houden zo.
LikeGeliked door 1 persoon
Goed nieuws is muziek in de oren, Ik vraag mij alleen af, hoe men in 5 minuten tijd een beoordeling geven kan, die met het blote oog niet waarneembaar is.
Terras ziet er gezellig vol uit 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Gisteren was het een gewone consultatie. Volgend jaar radiologie. Geen idee waarom ze op die manier te werk gaan.
LikeGeliked door 1 persoon
Kostenbesparing denk ik.
LikeGeliked door 1 persoon
het mag ook wel eens goed nieuws zijn.
LikeGeliked door 1 persoon
Dat was een goed begin van de dag, hopelijk verliep hij verder ook zo vlotjes.
LikeGeliked door 1 persoon
De rest van de dag verliep ook vlot hoor. Lekker rustig.
LikeGeliked door 1 persoon
Gelukkig en op naar de volgende controle…en die krant kan je elders ook lezen 😉
LikeGeliked door 1 persoon
Met het K-woord in een zin ben ik altijd argwanend.
LikeGeliked door 1 persoon
Gerust is men inderdaad nooit. Het kan vele jare goed zijn en dan plots toch terugkeren.
LikeGeliked door 1 persoon
Ja.
LikeGeliked door 1 persoon
snel buiten en goed nieuws Suske
groeten
LikeGeliked door 1 persoon
Fijn als het nieuws goed is en je rap buiten bent! Tof even vertoeven in een fijne sfeer.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik wil niet pessimistisch zijn, maar heb té veel verhalen van mijn inmiddels al overleden vriendin gehoord, van controles die niet bepaald accuraat gedaan werden.. en dat ze dan zélf moest zeggen dat ze weer wat voelde in haar borst.. en dat het dan na dan nog wat extra onderzoek inderdaad weer foute boel was.. tot twee keer toe hè..! Dus het is altijd fijn als je snel weer buiten zo’n spreekkamer staat, maar het is dus niet altijd góéd. Uiteraard hoop ik dat voor jouw schoonmoeder wél, dat het echt allemaal goed was.. met heel mijn hart!
LikeGeliked door 1 persoon
Oh.. oude url.. deze moest het dus zijn.
LikeGeliked door 1 persoon
Er is natuurlijk altijd een kans dat de kanker terugkomt. Hopelijk voor mijn schoonmoeder blijft die weg.
LikeLike
Mijn oma kreeg borstkanker toen ze 60 jaar was.. en stierf op 95-jarige leeftijd gewoon van ouderdom.. da’s de enige die ik ken waarbij het kankermonster echt grondig verjaagd werd. Maar goed.. zóveel mensen die kanker hadden ken ik ook weer niet.. ik ben gewoon niet optimistisch wat die ziekte betreft..
LikeGeliked door 1 persoon
Ik ben er bijna jaloers op hoe de zorg daar is geregeld bij jullie. Zo zou ik het hier ook graag zien maar dat zal niet snel gebeuren vrees ik.
LikeGeliked door 1 persoon
Een totaal andere ervaring dan die van mij. Pluim voor het ziekenhuis bovenop het goede nieuws voor je schoonmoeder.
LikeGeliked door 1 persoon
Gefeliciteerd, niet te lang hoeven wachten en alles goed met je moeder.
LikeGeliked door 1 persoon
Altijd fijn als je niet te lang hoeft te wachten bij de dokter.
LikeGeliked door 1 persoon
mogge Suske
op tijd aanwezig en zelfs op tijd geholpen , en ja je moet de krant maar een andere x uitlezen 🙂
vakantiesfeer bij het fietspunt , allemaal vakantiefietsers dus 🙂
geniet de dag
LikeGeliked door 1 persoon
Controle was dus OK en dat is goed nieuws. Fijne woensdag, ook voor jullie.
LikeGeliked door 1 persoon