Tijdens de maanden juli en augustus zal ik het niet bepaald over een genre of wat dan ook hebben. Geen maandelijkse rode draad dus met andere woorden. Ik heb nog enkele blogposts over muziek die ik niet gepost heb om welke reden dan ook. Daarvan zal ik er enkele of allemaal posten en eventueel enkele nieuwe zoals deze :
Vandaag heb ik het over de nieuwste sensatie uit de UK.

Teasdale en Chambers ontmoetten elkaar voor het eerst op het Isle of Wight College. Na tien jaar vriendschap werden ze in 2019 een muzikaal duo onder de naam Wet Leg. Ze kozen de naam door een spel te spelen waarbij ze verschillende emoji-combinaties kozen en bij Wet Leg kwamen.
Hun debuutsingle, “Chaise Longue”, werd uitgebracht op 15 juni 2021 en kreeg media-aandacht door miljoenen streams en videoweergaven. In april 2022 verscheen hun debuut-album.
Dit zit er weer op voor deze zondag. Geniet maar verder van deze hopelijk rustige dag.
🙂
Lekker voor op een festival zou ik zeggen. Leuk om naar te kijken, biertje in de hand, vrienden om je heen en natuurlijk goed weer.
Love As Always
Dimario
Hun debuutsingle, “Chaise Longue” ken ik wel eentje voor in de show.
Weet niet eens of ik hem al eens heb gedraaid.
Zomer moet je niet te moeilijk vloggen. Hans
Ot. Je verzoekje is gedraaid in de show.
Het programma is beluisteren op de pagina “Bank’s Radio”
Het plezier wat er vanaf straalt werkt in ieder geval aanstekelijk. Laat die dames maar raggen 🙂
Het stoort me niet, dat is eigenlijk het veste wat ik er over kan zeggen. Echt muziek hoor ik niet, echte zang ook niet, eigenlijk alleen maar ritme.
Doet me eerlijk gezegd denken aan de amateurbandjes die in Dordt op Wantijpop speelden.. ik snap vaak niet waarom het ene bandje ineens een hit blijkt te zijn en het andere niet.. aan de kwaliteit van de muziek kan het niet liggen..! 😉
Ze hebben er in ieder geval zelf plezier in… Overigens kan ik het wel waarderen.
Niet zo mijn ding en zo te zien hebben ze er ook niet echt plezier in 😉
IK heb er echt nog nooit van gehoord. Maar het Eiland Wight ken ik dan weer wel, keer geweest in 1972. Vond het er prachtig en Koningin Victoria was er mee verbonden. Moeite waard….
Het is een lang nummer geworden met afwisselend lekker klinkende stukken en delen die ik maar geskipt heb.
Maak er een mooi zondag van, Suske.
“wet leg” amuseert zich wel Suske..
het is hun gegund
prettige zondag
Ken ik niet. Ik kan me goed voorstellen dat de hedendaagse jeugd ervan houdt.
Nooit van de groep gehoord, ook het nummer niet. Wordt vast niet gedraaid op Radio 2.
Bizar, ik zag gisteren (of vanmorgen) nog een artikel met de titel over Wet Leg. Ik ken het niet en ga ook niet luisteren. Muziek behoort (halvelings) niet meer tot de mogelijkheden
Kende ik niet maar de muzieksoort klinkt wèl bekend.
mogge Suske
ik kan geen nat been ontdekken hoor 🙂
de band amuseert zich prima , maar ik luisterde het niet helemaal af
rustige zondag groet
Klinkt leuk, maar ook weer zoals zoveel andere bandjes in hetzelfde genre. Ik zou er niet snel muziek van aanschaffen in ieder geval.