Moeder laat zich vaccineren !

Sinds middernacht had ze geen oog meer dicht gedaan. Zo erg wond ze zich op voor die prik. Omstreeks 11 u 30 werd ze verwacht, maar we waren wat vroeger.

We werden vriendelijk verwelkomd. Ze werd een rolstoel aangeboden. Na enige aarzeling nam ze die toch maar aan. Na handen ontsmet te hebben moest ze zich aanmelden aan het onthaal. Identiteitskaart werd gecontroleerd en dan gingen we weer verder. Om te weten waar je moest zijn werden moest men het kleur volgen die men toegewezen kreeg.

Nu moest ze weer haar identiteitskaart afgeven. Vragen over eventuele ziektes; recente operaties en allergische reacties werden gesteld en het antwoord genoteerd. Dan terug in een wachtruimte.

Vlugger dan verwacht kwam een man haar halen. Zij was aan de beurt. Tegen dat ze goed en wel haar arm ontbloot had was de prik al gezet. Ze had niets gevoeld.

Tenslotte moest ze nog minimum 15 minuten in een grote wachtruimte. Een dokter was constant aanwezig. Dit diende om eventuele misselijkheid of andere nare reacties op te vangen. Dan mochten we beschikken.

Binnen drie weken volgt de tweede spuit. Nu is ze niet meer bang om er heen te gaan. Een vriendin had haar een doemscenario verteld. Nu weet ze dat dit onzin is.

Ook een videochat met Kleine Muis die de volgende dag haar vaccin zal toegediend krijgen. Die vreesde ook al voor helse pijnen.

Dat was het dus !

🙂

Over Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink .

32 reacties op Moeder laat zich vaccineren !

  1. Soms begrijp ik de angst die mensen hebben voor ‘het prikje’… Er wordt zoveel onzin verkondigd dat mense nop de duur niet meer weten wat ze moeten geloven…
    Gelukkig is het allemaal positief afgelopen, dat telt 🙂

  2. JasMien zegt:

    Goed dat je mama ingeënt is en dat ze er niet can geweten heeft!
    Ik hoop dat ook alles bij kleine Muis goed verlopen is?

  3. meninggever zegt:

    Mijn, (elders beschreven) schoonmama van 92 is nog steeds niet aan de beurt geweest. Die laat trouw ook griepprikken zetten. Wij doen dat niet. Dus logisch dat men geen haast heeft ons op te roepen. Maar het is wel een rommeltje qua volgorde krijg ik de indruk….

  4. Fijn dat je ma gevaccineerd is, toch al 1 x!

  5. omabaard zegt:

    Schoonmoeder was ook heel erg bang. Dat komt ervan met al die negatieve mediaberichten.
    Gelukkig zetten ze door. Ik bedoel de mensen, want ik kan dit niet echt zeggen van de vaccins….

  6. Voor mensen als je ma een heel avontuur…

  7. ZON-nebloem zegt:

    ik heb mijn 2de prik in februari al gehad, dat komt wel goed met je moeder, de mensen in het rusthuis hadden alleen wat pijn in de arm
    -Een @->- voor jou.

  8. logbankje zegt:

    Als je op leeftijd bent, zijn verandering soms erg lastig.
    Hier zijn de medewerkers ook zo vriendelijk, heb veel respect voor ze.
    Snap ook niet dat men maar doemscenario’s verkondigd, die niet kloppen.
    De tweede ronde zal ze wel rustiger zijn. Hans

  9. Hier in Nederland gaat het niet zo snel. Mooi dat ze er nu rust van heeft.

    Love As Always
    Dimario

  10. henk50 zegt:

    Mooi dat het achter de rug is! Altijd weer spannend voor mensen op leeftijd. En dan heb je ook nog van die mensen die elkaar bang maken.

  11. Frank103 zegt:

    Gelukkig viel het mee, mijn moeder is ook gevaccineerd, stelde volgens haar ook niks voor.

  12. Kakel zegt:

    “De mens lijdt het meest door het lijden dat hij vreest.” Deze wijze woorden zijn niet van mijzelf (-:
    Het zit erop voor je moeder, of liever gezegd: erin. En het viel mee. Ik ben blij voor haar! Lief dat je weer mee bent gegaan.

  13. marjolijn zegt:

    Fijn dat het allemaal meegevallen is voor je moeder, nog even en ze is goed beschermd…!

  14. rietepietz zegt:

    P.S. het is fijn dat je moeder nu in ieder geval al deels beschermd is.

  15. rietepietz zegt:

    Hoe meer je ontspannen bent hoe minder last je van de prik op zich hebt. maar toch, de éne prik is de andere niet, Ik heb ooit wel eens een prik in het ziekenhuis waar ik wekenlang last van gehad heb. Maar normaal gesproken gaat het altijd goed.

  16. Karel zegt:

    ja die oude liedjes zijn en blijven goed 🙂
    dit lied hier van Frankie Laine is door heel veel lui gezongen

    koers groet

  17. Rebbeltje zegt:

    Hier is de eerste oproep ook binnen…
    En hel valt dus mee ipv de verhalen die je hoort pffttt
    Groetjes

  18. Mooi, dan zit dat er maar op, fijn dat het zo goed ging. Die vriendin had haar horrorverhaal van de vriendin van een verre nicht op Facebook, neem ik aan …
    Mijn moeder heeft zondag haar 2e prik gehad, en ook dat is probleemloos verlopen.

  19. Wildcard zegt:

    Ik kan mij dat héél goed voorstellen. Mijn moeder is sinds ze gisteren haar oproepingsbrief kreeg, zich ook aan’t druk maken, alhoewel dat voor niets nodig is, want ik heb de registratie gedaan, ze weet nu ook welk vaccin ze gaat krijgen en haar dokter is op de hoogte. Ik heb dus alles al gedaan voor haar én nog maakt ze zich zorgen… Haren toer is binnen 14 dagen.

  20. fotorantje zegt:

    mensen jagen elkaar er in op
    mijn pa 87 kreeg ook deze week z’n eerste vaccin, geen pijnlijke arm, niks
    wel de raad van mijn kinesist opgevolgd, een uur voor de prik en een uur na de prik een dafalgan nemen
    zijn tweede prik is pas juni

  21. Goed dat je Moeder is gevaccineerd, en dat het best meeviel.

  22. Sjoerd zegt:

    Als het op deze snelheid doorgaat hier duurt het nog tot mei eer ik aan de beurt ben.

  23. Tine de Jong zegt:

    Wij hebben nog steeds niets vernomen en wachten nog maar ik heb wel grote lijst met mijn allergieën dus ben ik wel benieuwd ook welke ik dan zal ontvangen.

  24. MyriamC zegt:

    Ocharme, een mens zo zenuwachtig maken voor iets wat echt niet nodig is. Maar goed, ze weet nu dat het niks is om zich zorgen over te maken.

  25. ms zegt:

    Dat is dus net als al die horrorverhalen over bevallingen. In plaats van hun kweik tussen hun veren te houden.

    In elk geval weet je moeder nu wat er te verwachten valt. Eerst zouden 65+ voor eind maart, dan werd het eind april, nu is het al eind mei …

  26. klaproos zegt:

    dat zal haar veel rust geven suske,

  27. Bertie zegt:

    Alles liep op rolletjes.
    Sommige mensen maken iemand knettergek met hun praatjes.

  28. Matroos Beek zegt:

    Mijn moeder kreeg vorige week haar vaccinatie. Ze had geen nevenwerkingen. Wel goed dat jouw moeder zo snel een tweede vaccinatie krijgt. Mijn moeder moet wachten tot in mei!

  29. Karel zegt:

    mogge Suske
    erg die lui die deze doemscenariodoemscenario’s de wereld in sturen 😦
    je ma geprikt dus en viel alles mee
    ik verwacht ook binnenkort een oproep

    geniet de dag

  30. hanry zegt:

    Ik mag nog even wachten eer ik de prik krijg

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.