
Maandag begon met Eva naar haar tijdsbesteding te brengen. Daarna terug naar huis en even mijn administratie in orde brengen. Betalingen uitvoeren enz. De laatste week van het jaar was dus goed en wel begonnen.
In de middag kreeg ik een berichtje van Exvan met de vraag om naar de Aldi te gaan. Eindejaarsboodschappen met andere woorden. Daar had ik wel tijd voor.
Rond de middag Eva terug ophalen. Terwijl ik in de auto wacht tot Eva naar buiten komt zie ik dat ik een bericht van Exvan gekregen heb. Hij stuurt berichten via zijn pc daar hij nog geen bruikbare GSM heeft. Hij vraagt me of ik voor hem een afspraak kan maken bij de dienst budgettering. Goed idee laat ik weten. Eindelijk doet hij wat aan zijn penibele financiële toestand. Even later kan ik hem laten weten wanneer hij daar verwacht wordt.
Ondertussen krijg ik een oproep van Grote Muis. Ik had beloofd haar te helpen om zakken oude kleren naar de containers te brengen. Zij en een buur verzamelen van alles om dan uit te delen aan behoeftigen. Haar garage staat op barsten. Ook beloof ik in de avond gerief naar iemand te brengen die het hard kan gebruiken.
Als dit alles achter de rug is wilt Kleine Muis naar de Mac. Zo heb ik deze “dag van de onnozele kinderen” ook weer volgekregen.
Groetjes.
🙂
Je hebt je maandag goed besteed. En al die kleren voor de mensen die het nodig hebben, een goeie daad!
Taxi Franky heeft weer zijn werk gehad!
mogge Suske
je bent er maar druk mee
vandaag weer rustig over de markt wandelen
geniet de dag
Je hebt er een dagtaak aan.
Wauw, dat is een boel zeg! Fijn dat het nog weer nut kan hebben voor anderen hopelijk.
Jij bent duidelijk voor veel mensen de rots in de branding.
Wat een drukte weer, Suske, op die manier zitten we in het nieuwe jaar nog voordat jij het in de gaten hebt.
Jij bent toch echt wel een engel.
Amai…
Af en toe, is opruimen gewoon nodig hoor..
Je bent in ieder geval de hele dag goed bezig geweest.
De week goed begonnen!
een welgevulde dag Suske
groeten
Goed begonnen
En heeft je autotaxi al een naam?
Daar zal jij met jouw kennissenkring nooit een probleem mee hebben, zij vullen je dag wel in.
Goed bezig, Franky! Het kost vaak maar een beetje moeite om anderen even te helpen. Geld zie ik als een noodzakelijk kwaad. De administratie een beetje bijhouden helpt.
Weer veel goede daden verricht….!
Een goed bestede maandag en nog met liefde gedaan ook! En je administratie gedaan. Als ik een pet droeg, nam ik ‘m voor je af.
Lieve groet.
Inderdaad de laatste week van 2020 en je regelt ook weer de nodige dingen.
Een ander helpen is nobel, in daden en kleding. Hans
@ vrijdag 1 januari staat de eerst GGOS online, met oma die je nog wel kent.
Ik doe overgebleven kleding ook altijd naar mensen die het nodig hebben. Of spullen. Weggooien is zonde.
Love As Always
Di Mario
Ze hebben geluk dat je niks beters te doen hebt dan taxichauffeur te spelen. Je zal maar een hobby hebben als vissen, dan vissen de taxiklanten achter het net!
jij zou een standbeeld moeten krijgen van de mensen die je helpt
je bent echt goed
-Een @->- voor jou.
Fijn dat jouw agenda door anderen zo wordt ingevuld. Ik heb dat in de jaren achter mij toch wat anders geregeld. Slechts het hoognodige wordt nog gedaan. Moet geen werken worden natuurlijk…
Je wordt wel hard geleefd, leef je ook wel eens zelf???
Je bent altijd zo heerlijk voor iedereen bezig he. Die zakken komen hoop ik op een goede plek terecht.