Het wordt kouder en mistig. Spinnen weven hun web dat door de mist mooi gekleurd wordt. Spinnen komen binnen om een warm plaatsje in je huis op te eisen. De dagen zijn donker enz.
Een passende clip voor bij deze tijd van het jaar. Je zal er maar geen nachtmerries aan overhouden. The Cure met Lullaby…een liedje voor het slapen gaan.
Groetjes.
๐
Echt al Halloween ๐
Van spinnen ben ik niet bang, van the cure ook niet. Robert is ook al een oudje aan het worden namelijk ๐
Goed nummer en leuk filmpje, ik ken The Cure eigenlijk alleen van Forrest.
mmmm, robert smith met lullaby, je maakt me heel blij :o)
de max is het
-Een @->- voor jou.
mogge Suske
het zal je niet verbazen als ik zeg , mij totaal onbekend
regenachtige zondag groet
Aan dit clipje was ik niet zo zot. Niet erg, ik ben ondertussen naar de grote wc geweest en heb er een enorme duikboot gelanceerd.
Dit is zonder meer een supernummer. Het zit gewoon lekker in elkaar.
Mooi, muziek en clip. Een vergeten plaat.
๐ dan zal ik dit vanavond maar niet kijken suske, ik vind het niet moeders vriendelijkste snuitje ๐
Kan me niet bekoren ๐
Ik vind spinnen mooie dieren en ben er ook niet bang voor en het lied vond ik ook wel mooi. Voor mij wordt het een laat avondje want heb nog het een en ander te doen na een wandeling die ik vandaag maakte want herfstzon kwam even ook al was het was fris. Fijne voortzetting nog.
blijft heerlijke muziek…. ik mag dit wel. Spinnen zijn vrienden, want ze eten muggen.
Love As Always
Di mario
voor het slapen gaan…
dat meen je niet Suske
groeten
Ja, deze heb ik ook in mijn collectie (-:
Spider is heel treffend in deze tijd van het jaar. Ik lig altijd dubbel bij dat “slurp-geluid.”
Op fb las ik een tijd geleden: “I’m no expoert on covid-19 but this is The Cure.” Met foto van de bandleden. Dat is toch gillen?
Gisteravond ben ik er niet meer aan toegekomen, maar het is ook op maandagochtend rond 10:15 uur geen straf om dit nummer te horen. Daar komt nog bij dat mijn horloge gelijk liep met de klok in de video, dus dat zat helemaal goed. ๐
Ik slaap slecht, dus weinig nachtmerries. Hans
Ot. Je verzoekje ligt op het logBankje voor de volgende show.
De shows staan allemaal op: http://logbankje.nl
Wat heb je het mooi geformuleerd. Zo zijn spinnen bijna gezellig en mooi : )