Oude gevels.

Vandaag nog maar eens shopping-gids geweest in het centrum van Roeselare. Het was redelijk kalm wat betreft kopers en wandelaars in de straten. De hitte zal daar wel voor iets tussen gezeten hebben. Nu en dan een stop inlassen om iets te drinken. Mensen van de CDenVee deelden zonnebrandcrème uit. Altijd meegenomen. Gelukkig maakten ze geen opmerking over onze “Geel met blauw” outfit.

Onlangs vroeg iemand of ik nu alle winkels van de winkelstraten bij naam ken. Nee hoor is het antwoord. Dat lukt me niet. Wel heb ik oog voor de gevels boven de winkels. Iets waar ik vroeger niet op lette. Sommige zijn totaal verdwenen. In de plaats kwamen appartemneten. Hier en daar kan je nog een “oude” gevel herkennen zoals deze op de foto bij voorbeeld.

Dat ik me achteraf een zombie voelde zal niemand verwonderen. Geen honger maar wel veel gedronken toen ik thuis kwam. Geen alcohol, die zit in de gel waarmee ik mijn handen inwrijf.

Groetjes.

🙂

Onbekend's avatar

About Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink .

21 Responses to Oude gevels.

  1. Nicole Orriëns's avatar Nicole Orriëns schreef:

    Wat eeuwig zonde dat ze veel oude gevels hebben weggebroken zeg. Die zijn nou juist zo mooi.

  2. willyfotoblog's avatar willyfotoblog schreef:

    iets om zo mogelijk in stand te houden Suske

    zomerse groeten

  3. VoorHetBlogGezet's avatar VoorHetBlogGezet schreef:

    Mijn zoon heeft een oud pand gekocht. Heel veel opknappen maar oh zo leuk. Voor jou een fijne Zondag.

  4. meninggever's avatar meninggever schreef:

    Geboren en getogen in een stad als Amsterdam kreeg je vanzelf oog voor die oude gevels van de stad. Woonden er zelf ooit in zo’n pand, hartje stad. Tussen 1965-70, een pand uit de 17e eeuw. Met altijd toeristen die foto’s maakten van die gevel. Voor/nadeln van wonen daar waren ons bekend. Nu loop ik zelf wel eens door de stad en maak zelf foto’s van oude gevels….net een toerist…

  5. John's avatar John schreef:

    In Zeeland willen ze lege bovenverdiepingen juist gaan verhuren. We hebben overal woningnood.

  6. ZON-nebloem's avatar ZON-nebloem schreef:

    mooie gevels zie ik graag, hier in houthalen zie je dat bijna niet….
    -Een @->- voor jou.

  7. thomaspannenkoek's avatar Thomas Pannenkoek schreef:

    Wat zijn ‘appartemneten’ ??
    Tikfoutje natuurlijk, maar klinkt fantastisch 🙂 !

  8. marjolijn1's avatar marjolijn1 schreef:

    Mooi die oude geveltjes…!
    Weer een goede daad verricht in dit hete weekend.

  9. די מריו's avatar די מריו schreef:

    Oude gevels, we hebben er nog aardig wat in de binnenstad, maar er zijn er veel verdwenen.

    Love As Always
    Di Mario

  10. logbankje's avatar logbankje schreef:

    Hier ook in de binnenstad, de oude gevels vind je nog boven de moderne winkelpui. Hans

  11. Matroos Beek's avatar Matroos Beek schreef:

    Ik hou ook zo van die mooie oude gevels.

  12. Edward McDunn's avatar Edward McDunn schreef:

    Prachtig Suske, ik gek op die oude gevels.

  13. ms's avatar ms schreef:

    Alcohol bij deze hitte is voor niks goed. Niet om te drinken maar in de gel moet je ook oppassen. die is namelijk licht ontvlambaar. Nu niet direct bang worden: het duurt maar even en je moet in de buurt van een ontstekingsgevaar komen.

  14. Rebbeltje's avatar Rebbeltje schreef:

    Je laat ons daar ook wel een mooi pand zien in het midden…jammer dat daar een modezaak in zit 🙂 En ja dat is alcohol genoeg in de creme haha
    Fijne avond

  15. Bertie's avatar Bertie schreef:

    Oude gevels zijn vaak het bekijken waard.

  16. Liesbethblogt's avatar Liesbethblogt schreef:

    Geen temperaturen om buiten te zijn. Ik vind het jammer dat veel van die oude gevels nu lelijke winkels met uithangborden bevatten.

  17. Frank-103's avatar Frank-103 schreef:

    Je hebt alle tijd om de gevels te bewonderen, als de mondkapjes gedragen worden….

  18. shivatje's avatar shivatje schreef:

    Gelukkig vind je de oude gevels nog bij ons in de binnenstad.
    Soms is het mooier om in een straat al eens naar boven te kijken.

    Aum Shanthi

  19. Karel's avatar Karel schreef:

    oude gevels zijn schitterend , kan in mijn ogen geen modern iets aan tippen
    moet wel goed onderhouden zijn
    storend dan is vaak de reclame uitingen van de winkels

  20. Sjoerd's avatar bvision schreef:

    Dat zie je wel vaker. De onderzijde waar de winkel zit is keurig verzorgd terwijl aan de bovenzijde studente een puinzooi maken van zo’n pand.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.