Tijdens deze coronadagen is het gebruik van sociale media een mogelijkheid om in contact te blijven met mensen van buiten je “bubbel”. Denk maar aan facebook en Instagram. Een netwerk dat het afgelopen jaar een reuzensprong gemaakt heeft heet “Tik tok” en is blijkbaar van chinese afkomst.
Nieuwsgierig als ik ben heb ik me daar ook een account aangemaakt en trek nu op onderzoek uit. “Veel kinderen en jongeren” had ik me laten vertellen, maar die vind je op alle sociale media. Je ontmoet er alle mogelijke leeftijden.
Op Tik Tok kan je korte filmpjes maken van 15 tot maximaal 60 seconden. Dat niet alleen kinderen en jongeren populair proberen te worden op deze site bewijst onderstaand filmpje.
In een latere blog ga ik verder op onderzoek naar vrouwen en poesjes. Die blijken ook heel populair te zijn.
Groetjes.
🙂

Met Facebook (in diverse groepen ook nog), Twitter, Instagram en Linkedin ben ik wel aardig bezig zo. TikToc laat ik vooralsnog aan me voorbij gaan…Toch te oud??
LikeGeliked door 1 persoon
De jeugd is er het meest vertegenwoordigd, maar de aangroei van ouderen gebeurt ook. Ik zie wel of ik het op mijn mobiel laat staan.
LikeLike
Hopelijk ben je net zo creatief en uitbundig als deze dame 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
LOL nou suske, ik weet dat het niks voor mij is,
teveel schermtijd slecht voor je jongen 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Tik Tok gaat ook wel door zonder mij…!
LikeGeliked door 1 persoon
Ben al blij dat ik de weblog kan bijhouden. Hans
LikeGeliked door 1 persoon
Tik tok… zijn dat die kleine pepermuntjes?
Ik ben duidelijk niet meer mee…
LikeGeliked door 1 persoon
Ik heb fb voornamelijk voor mijn werk en voor de contacten in het buitenland en verder weg. Ik heb er niet zoveel mee..
Love As Always
di Mario
LikeGeliked door 1 persoon
wel leuke beelden van deze vrolijke dame Suske
maar de sociale media zijn niet aan mij besteed
groeten
LikeGeliked door 1 persoon
Kostelijk zulk een oude tante nog levendig uit de bol te zien gaan.
LikeGeliked door 1 persoon
Daar ga ik niet op. Al die rare challenges waarover je hoort…
LikeGeliked door 1 persoon
klopt, vroeger had je die op FB, maar de meeste jeugd zit nu op tiktok en daar vind je die uitdagingen weer.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik ben er helemaal niet gek van. Laat mij maar genieten van andere dingen in het leven maar vind wel goed dat jij schrijft over want ik heb nooit eerder gehoord van tik-tok.
LikeGeliked door 1 persoon
Mijn telefoon heeft maar minimaal opslagruimte dus dan moet je met allerlei apps gaan beginnen. Maar ik zie in de familie app wel eens iets voorbij komen dat in tiktak gemaakt is, meestal heel grappig.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik heb precies 1 keer een leuk tiktok filmpje gezien en nu kijk ik er verder niet naar. Ook deze niet.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik heb er vandaag eens even op rondgekeken naar aanleiding van jouw filmpje, ik vind het toch te vluchtig allemaal.
LikeGeliked door 1 persoon
Ieder zijn ding maar nee ik ga niet aan beginnen!
LikeGeliked door 1 persoon
Ha na het zien van je link heb ik mijn buik er al vol van brrrr
Nu ze doen maar…wel zonder mij haha
LikeGeliked door 1 persoon
Ik bedank ervoor. Ook geen FB of Twitter.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik ben niet geïnteresseerd in meeste social media, tik tok boeit me ook niet. Door zo’n stevige dansende dame lust ik minstens 2 dagen geen koek meer.
LikeGeliked door 1 persoon
Hoie Suske, Ik heb genoeg aan mijn 2 blogs en aan mijn YouTube kanaal en aan meer media heb ik ook geen behoefte. Wel een leuk filmpje wat je deelde. Maar er staan er ook voldoende op YT als ik eens wat wil zien. Wens je mooie momenten voor elke dag. Groetjes vanuit Zuid-Holland
LikeGeliked door 1 persoon
Wat leuk dat je tik tok hebt. Voor mij twijfel ik nog. Heb al facebook, insta, twitter.
Gaaf dat je nu tik tok hebt. 👍🏻
Ga je alleen kijken of ook zelf creaties plaatsen?
LikeGeliked door 1 persoon
ik heb al enkele probeersels geplaatst. Afwachten wat het wordt. Het beslaat veel van je telefoon. Die was oververhit door die app deze namiddag.
LikeLike
Facebook is voor mij genoeg hoor Suske.
LikeGeliked door 1 persoon
Vrouwen en poesjes … Suske Suske Suske … ik ben benieuwd. Maar jij bent natuurlijk niet verantwoordelijk hoe mijn (mannen) hersenen werken.
LikeGeliked door 1 persoon
mogge Suske
hahaha wat je noemt een vlotte oma 😁
ik heb m’n blogs en smoelenboek , meer wil ik ook niet
vrolijke groet
LikeGeliked door 1 persoon
Leef je uit, Suske. 😁
LikeGeliked door 1 persoon
Ik heb Instagram alweer even niet aangeraakt. Alle social media kunnen me niet zo boeien eigenlijk. Alleen in het begin vond ik het leuk.
LikeGeliked door 1 persoon
I hate tik tok 😂
LikeGeliked door 1 persoon