
Vandaag had ik een nieuwe opdracht. Samen met een collega Shopping gids het centrum van de stad controleren. In de eerste plaats kijken of de bezoekers de richtingspijlen volgen. Zo vermijdt men dat de mensen kriskras door elkaar door de winkelstraten lopen. Ook zorgen dat er geen groepjes samen staan die de afstand van 150 cm niet naleven. Behalve wij shopping gidsen zijn er dan ook de gemeenschapswachten die in de buurt zijn en in geval van nood kunnen we de politie contacteren die ook nooit ver weg zijn.
Het was opvallend rustig in de winkelstraten. Geen stormlopen na de middag zoals je vroeger wel zag op woensdag vooraleer het coronavirus zijn slag sloeg. Begripvolle mensen ook. Veel tegendraadse mensen hebben we niet tegen het lijf gelopen of het is dat ik er gevaarlijk en verwilderd uitzie met mijn coronakapsel.
Op de foto zie je het oude postgebouw in de Ooststraat. Volgens mij het enige gebouw in deze winkelstraat die nog in originele versie te bezien valt. Later kwam daar de dienst info en toerisme van de stad. Of het nu nog gebruikt wordt weet ik niet. Ik zal het ten gepaste tijde eens vragen aan degenen die het zouden moeten weten.
Groetjes.
🙂
Liever jij dan ik 🙂 Veel mensen zijn al lang niet meer zo goedwillend en meegaand gezien het toegenomen geweld tegen agenten en boa’s
Ik ben blij verrast om te lezen dat het met de drukte erg meeviel zeg. En ook dat de mensen vriendelijk reageerden.
Dat oude postgebouw is werkelijk fotogeniek. Ik hoop dat dat daar nog lang mag staan.
Je bent écht goed bezig, Suske. Fijn, dat je geen dwarse burgers hoeft te corrigeren.
Lieve groet..
Zeker geen straf met dit weertje om buiten te zijn 😉
Je doet goede werken Suske, voor de stad en medemens…!
Zo’n mensen mogen ze in Brugge ook wel eens komen inschakelen!
De meesten houden zich aan de regels, maar er zijn van die koppigaards waar ik de krul zou van krijgen…
ik vindt het fijn dat je zoiets doet
als je soms leest wat er allemaal gebeurt, ik zou het er niet op hebben
-€en @->- voor jou.
Wat een waardevol mens ben je Francky, mensen hebben regels nodig en mensen zoals jou dragen er aan bij.
Zelf heb ik vaak een praatje met in Ollande de BOAS (Buitengewoon opsporingsambtenaar) en waardeer ze enorm. Hans
@ Dank voor je eerlijk en positieve reactie, God wordt vaak misbruikt door mensen en dat is verkeerd.
God is goed, maar soms moeilijk te begrijpen en ik hoop dat zijn zoon weer snel mag terug keren.
Ja, het zijn nare tijden, de vrijheid is weg en lijkt ook niet snel terug te keren.
Lijkt me prima dat mensen niet allemaal tegelijk naar het centrum komen. Spreiding van drukte is één van de sleutelwoorden de laatste tijd.
Mooi gebouw.. Gelukkig ben je geen nukkige mensen tegen gekomen.
Love As Always
Di mario
interessant en nuttig werk Suske
groeten
Roeselare leeft blijkbaar niet meer!
S’oude post zoals we nog eens zeggen !
netjes suske, mensen zien toch wel in dat het baat heeft denk ik
ha die Suske
ja mijn huidje is weer zo mooi als dat gebouw 🙂
goed te lezen dat de mensen zich wat aan de regels houden
laten we hopen dat , dat zo blijft
fijne avond groet
Je hebt wél een afwisselende baan Suske.
Dat was een prachtig postkantoor, hier zijn ze ook allemaal weg.
Mooi afwisselend werk, lijkt me leuk om te doen.
Door de stad lopen met een zwarte band om je middel en je witte judopak aan maken vast meer indruk dan het uniform van een politieagent, Francky!
Toch best leuk om zo vaak ander werk te krijgen nu. Het verveelt in ieder geval niet, denk ik.
De mensen zijn echt niet zo winkelgezind als men dacht blijkbaar.
Gelukkig maar dat je niet al te veel mensen met stress tegen kwam. Maar jij kunt wel goed met mensen om gaan. Prachtig gebouw , daar moeten ze zuinig op zijn.
Je boezemt door je kapsel automatisch ontzag in? 😃