
Sinds woensdagmorgen mag ik mezelf als technisch werkloos beschouwen. Dinsdag besloot het overkoepelend orgaan van Fietspunten dat deze punten dienden gesloten te worden naar aanleiding van dat corona virus. (of wat dacht je ?) Ik heb het stadsbestuur daarvan op de hoogte gebracht, maar voorlopig nog geen antwoord gekregen. Of ik krijg tijdelijk ander werk of ik moet noodgedwongen thuis blijven. We zien wel en wachten af.
De middag kreeg ik een telefoontje van Mevrouw Paradijsvogel. “Om even te praten” zoals ze zelf zei. Zoals velen onder ons voelt ze zich afgesloten van de wereld. Gelukkig dat in deze tijden de GSM bestaat. Zo blijven we min of meer op de hoogte van wat zich bij wie afspeelt. Doortje zat vorige week zodanig onder stres dat de dokter er moest bijkomen om een kalmeermiddel voor te schrijven. Ook tieners lijden onder deze situatie.
De foto nam ik op woensdagmiddag in de drukste winkelstraat van Roeselare. Zowat geen kat te bespeuren. Het lijkt wel oorlog, oorlog tegen een virus dan.
Groetjes.
๐
Ja er is leegte overal…behalve bij de schoolkinderen die mogen thuisscholen ๐ en buiten spelen als het werk gedaan is ๐
Zie het gewoon als vakantie als je thuis moet blijven is het toch nog leuk ๐
Groetjes
Francky toch, al die huizen zijn scheefgezakt !!!
De wereld is nu eenmaal om zeep, ook in Roeselare. ๐
๐
Hier hetzelfde beeld, het doe onwezenlijk aan hoor.
Het wordt echt stil op straat. Ik woonde tot afgelopen zondag aan een drukke weg. Nu niet meer. We doen het er maar mee.
En een chapeau voor de zorg, die staan aan het front.
Voor jongeren is dit zeker zeer beangstigend. Dat is het voor ons, laat staan voor kinderen.
Leegte is zeker merkbaar bij jullie. Wij bleven gewoon thuis. Eigenlijk is niks aan. Het moet zo doen. Jongeren en ouderen en kinderen kunnen ook krijgen. Vreselijk aan worden. Rutte was op de tv geweest met debat. Nou nou. Wat toestanden allemaal. Er is weer zoveel doden gevallen. Hou me hart vast. Ferry moet over twee weken werken. Pffff… Ikea is bij ons op slot gegaan. Er komen nog meer…. Je foto is akelig stil.
Ja dat beeld heb ik hier nu ook in Brugge. Een leegte en een stilte.
Ja, het is overal stil, en hier hebben er nog nooit zoveel auto’s geparkeerd gestaan op een doordeweekse dag, iedereen is thuis.
Hier redelijk wat passage. Maar dan wandelaars of fietsers. De meesten alleen, soms met twee.
met het mooie weer, waren er toch wat wandelaars vandaag Suske….
maar de stilte overheerst wel
groeten
Zeer stille oorlog.
Ik vind het ook oorlog. Een bizarre wereld is het nu. Gelukkig vechten de mensen nu niet tegen elkaar, maar met elkaar ๐๐ป
ja Suske het lijkt wel oorlogs tijd ๐ฆ
straten en gebouwen leeg , ik zie het in de treinen en op de meest zeer drukke stations , zo goed als leeg
ik mag gelukkig ” nog ” wandelen , en kwam zo je al zag langs ander oorlogstuig
van zij die ons in ’45 bevrijden
wie dat nu gaat doen ? we wachten het af
Angstaanjagend, zo’n lege straat. Bij ons mag je nog naar buiten voor “noodzakelijke dingen.”
De een gaat daar serieuzer mee om dan de ander…
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan. En moed houden!
Blijf vooral gezond.
Oorlog kan je het wel noemen !
Overal een leegte en het leven valt echt stil !
Laten we hopen dat alles snel een andere wending neemt !
Het begrip over de gevolgen van het coronavirus is nog niet bij iedereen geland.
Er sluiten nu gewoon veel gelegenheden en andere instellingen.
Er zijn mensen die er echt heel veel moeite mee hebben.
Hier is het ook een stuk rustiger. Hans
De onzichtbare vijand, en ondertussen gaat het leven ook door.
Het is toch wel vreemd stil op straat. Morgen moet ik nog wel werken. Ik hoop dat het toch een dag wordt zonder hamsteren en wel vriendelijke mensen.
Love As always
Di Mario
Een gezondheidsoorlog, zoals Macron het noemde. De stille straten vind ik toch wel beangstigend
Het is een rare tijd, Suske, en daar wil ik het op dit late uur maar bij laten.
Welterusten en morgen gezond weer op!
Bij jullie alles dicht, de Belgen komen naar Zeeland, en nu wil de veilgheidsregio hier alles dicht doen vanwege de Belgen…..
Het is nu even inhouden, bikkelen om later weer normaal te kunnen leven. De stilte is hier oorverdovend.
Wonderlijk zijn die lege straten vind ik. Het doet zo raar aan. Inderdaad superfijn dat de telefoon er is en het internet. Op die manier kun je toch met elkaar in contact blijken.
Surrealistisch scenario speelt zich af in die grote stad van ons. Amsterdam, altijd druk, nu rustig. Je hoort de vogels fluiten. Schiphol is stil gevallen, de wegen en straten uitgestorven. Toeristen verdwenen, winkels en musea dicht. Geen horeca meer, alles saai en verlaten. De economische gevolgen laten zich raden. Dit kan niet te lang duren anders is het klaar met de samenleving zoals we die kenden. En denk nu niet dat de rijken daar onder lijden. Nee het zijn de gewone hardwerkende burgers die de rekening gaan betalen. In een samenleving die zal zijn uitgedund. En voor sommigen niet meer herkenbaar…
Hier ook buiten zeer rustig.
Maar ik hoor hier weer vogels fluiten en kikkers kwaken.
Werkeloos of met betaald verlof? Ik mag niet naar kantoor, verplicht thuiswerken. Maar als de stapel werk straks klaar is, dan wordt het hachelijk!