
Eerst en vooral hartelijk dank voor de verjaardagswensen hier en op smoelbox (facebook voor gevorderden). Zestig is een getal waar ik even bij stilsta. Dit betekent dat het eind van mijn “carrière” beetje bij beetje dichterbij komt. Theoretisch KAN ik
in 2022 en MOET ik in 2026. Wat ik ga doen zal ik wel zien. Tijd brengt raad.
Vandaag ging in het station twee maal het alarm af. Dan moet iedereen zonder verpinken naar buiten. Was ik net buiten samen met de collega’s kwam daar mijn schoonmoeder. Die zou de trein nemen richting Antwerpen. Nee, zij heeft niets met dat alarm te maken. Het is een braaf mens.
De foto nam ik terwijl ik tevoet langs dat huis passeerde. Heel mooi om zien. Jammer dat ik het niet in zijn geheel kon fotograferen, ik wil zeggen zonder die haag.
Groetjes.
🙂
Vervelend volk zijn degene die die glaasjes induwen. Ik moet nog heel vele jaren tot mijn pensioen maar ik zou het wel weten als ik kan en dan bedoel ik ook financieel uiteraard. Het stulpje is leuk.
Een mooi bouwgevalletje…
Mijn overweging was dat ik, moest ik niet op pensioen gaan, er misschien nooit meer aan toe kwam. Dus heb ik het maar onmiddellijk aangevraagd.
Open huis. ☻
Ik wist niet dat je al zestig werd, alsnog gefeliciteerd.
Veel blijven bloggen, dan word je eerbiedwaardig oud. 😁😁
als nog gefeliciteerd Suske 😊😊
je mag voortaan met tram 6 rijden
groeten
Hey Suske alsnog gefeliciteerd met je verjaardag 60 🎂☕, dat is mijn man ook afgelopen januari geworden.
Tja Alarm altijd serieus nemen in onze stad en in Amsterdam is bij een postsorteerbedrijven een Bombrief afgegaan 😳
Mooie foto een huis met een karakteristieke uitstraling.
Nog gefeliciteerd met jouw verjaardag Suske! Dus je mag, maar je moet niet, binnen twee jaar in pensioen. Wat een luxe. Bij mij is dat binnen vier jaar, dat ik mag maar niet moet, maar ik stop sowieso binnen vier jaar.
Nogmaals gefeleciteerd en ik denk dat er gisteren niet veel waren die die nieuwe voordeur begrepen hebben ! Dat zeggen we hier weleens hé !
Mooie architectuur en fijne avond !
Blijkbaar heb ik je verjaardag gemist. Bij deze alsnog van harte gefeliciteerd.
Mogen of moeten … is het voor vele niet kunnen of moeten?
Dat is een stijlvol huis dat de fantasie doet prikkelen.
O ben je nog zo jong 🙂 Proficiat
Ik lees net dat ik die voordeur dus anders moest lezen. Ik had er nog nooit van gehoord.
Love As always
Di mario
Denk dat ik de felicitatie op Fb heb gemist, maar nog van harte gefeliciteerd met uw geboortedag.
Zelfs een alarm heeft niet altijd met een schoonmoeder te maken. Hans
Van harte gefeliciteerd en nog vele jaren! Met zo weinig mogelijk allarms.
Manlief kreeg ook die kans en heeft er geen 5 min spijt van gehad en met twee handen aangenomen.
Alarm op het werk is nooit leuk.
Op naar een goede beslissing…!
ik geloof wel dat je een lieve schoonmoeder hebt !
zo’n oude huizen zijn veel mooier dan al die moderne gebouwen
.* Een @->- voor jou.
Mooie leeftijd (al zeg ik het zelf :)).
Als je de kans hebt je pensioen te grijpen aan je 62, je hebt de financiële middelen en er zin in, pak dat echt vast! Er kan heel veel veranderen in een paar jaar tijd. Neem terwijl het kan !!!
Alarmen, goed dat ze er zijn, maar soms ook een crime. Stoppen met werken, even goed aan het nieuwe ritme wennen en dan lekker genieten!
mogge Suske
dus een lieve schoonmoeder , die zeker geen alarm zal laten afgaan 🙂
mooi optrekje , ook met de haag
nu je leest het al , heb je de mogelijkheid , pak deze en ga in ’22 met pensioen
geniet de dag
Denk ook dat ik iets gemist heb je verjaardag. dus bij deze gelukkige verjaardag
Net als ik dan want ik stop ook in 22. En blijf geen dag langer.
Aum Shanthi
och suske, gefeliciteerd met terugwerkende kracht.
60 is een mooie leeftijd, ik hoop dat je pensioen met je meegaat
het huis is super
Je verjaardag heb ik gemist dus alsnog, van harte gefeliciteerd! Met pensieon zijn went snel hoor, en met jouw fantasie komen er dan natuurlijk nog veel meer verhalen los.
Prachtig pand en best groot zo te zien,
Het leven moet nog beginnen ! Allee, toch grotendeels.
Nog van harte gefeliciteerd met je 60ste verjaardag! Het huis is inderdaad prachtig. Wonen daar nog mensen?
Join the club van de zestigers Suske 👍
En weten dat je op pensioen kan, maakt het altijd eenvoudiger, ook het blijven werken.
Ach, 60 jaar alweer, gaat dat snel he?! Indertijd ging ik nog uit van een pensioen op mijn 65e, maar dat werd steeds verder opgerekt. Afspraak is geen afspraak binnen de Nederlandse politiek. Maling, dus hup, op naar je 67e. En niks eerder, of je moet die eerdere jaren zelf weten te financieren. Overigens….Van harte! Ik heb je (helaas) niet op FB anders had ik je de dag zelf al een berichtje gestuurd natuurlijk…