
Gisteren maandag had ik een dagje vrij. Dag nummer zoveel van op te nemen verlofdagen. Altijd leuk zo’n verlengd weekend ook al is het weer minder, maar op tropische dagen zoals we er deze zomer gehad hebben vind ik het ook maar niets om buiten te klussen.
Vandaag en morgen gewone uren werk. Vanaf donderdag zijn er nog mensen die verlof opnemen. Dat betekent dat ik regelmatig onregelmatige uren zal hebben. We zien wel hoe het bloggen dan zal verlopen.
Toen ik in de namiddag op Eva zat te wachten in de auto prutste ik wat met de camera van de phone. Boven zie je het resultaat.
Groetjes.
๐
Verlof is altijd fijn! Maar moet je geen kerstkadootjes kopen in plaats van te klussen? ๐
Verlof is altijd leuk maar jammer van het weer gisteren!
Het weer hebben we helaas niet in eigen handen.
Onregelmatige uren naar het eind van het jaar …. gebeurt wel vaker.
Het is weer om lekker binnen te genieten bij de open haard… Whisky erbij. Mmm, jammer dat we geen open haard hebben.
mogge Suske
ik zelf werkte altijd deze zogenaamde feestdagen , de collega’s met kinderen wisten me altijd wel over te halen om met hen te ruilen
weet je nog wat je prutste , de foto is geslaagd ๐
geniet de dag
Ik heb al 12 jaar verlof Suske hahahaha!
Met deze dagen help ik altijd vrijwillig bij de voedselbank en het is helaas weer erg druk,want er zijn weer vele mensen erbij gekomen. Gelukkig helpen de winkeliers mee en ontvangen ze allen een mooi pakket. Ook bij de dierenasiel ben ik zo nu en dan dus heb het met deze dagen druk. Wens je vast mooi en gezellige dagen want ben ook weinig hier aanwezig.
Een mooie scherpe heldere foto.
One should never pruts with an Iphone.
Wat een mooie paal bracht je daar in beeld.
Regelmatig onregelmatige uren … ’t is weer eens wat anders. Sterkte ermee!
Soms kunnen toevalstreffers heel aardige plaatjes opleveren.
De lucht is een beetje roze in de namiddagzon. Mooi. Is dit een foto van je nieuwe Huawei?
Nou, ik doe niet anders. Prutsen met een IPhone bedoel ik.
Tja je moet wat hรจ om de tijd te doden ๐
Mooi gelukt ook nog…
Groetjes
Klinkt toch aantrekkelijk: onregelmatige regelmatige werktijden.
Gisteren was zo’n dag om heel de dag niet naar buiten te gaan.
Zo zie je maar waar prutsen met de camera goed voor is want ik vind het een mooie foto!
Echt prutstijd, vrije dagen. ๐
Je maakte tenminste nog een foto, als ik met een camera pruts….
Goed gelukt…!
Die Huawei is van mijn dochter. Ik heb nog steeds een samsung.
Jou zo volgende lijkt er wel geen eind te komen aan je verlofdagen ๐
ja daar zitten hele vreemde figuren tussen hรฉ ๐
fijne avond groet
die onregelmatige uren, dat lijkt me dan weer helemaal niets.
love As always
Di mario
Ook ik werk onregelmatig tot de kerstvakantie. We zien wel hรฉ Suske…
Ken het onregelmatige uren, maar dan ben je wel weer vrij op andere uren.
Altijd lastig als je in de dienstverlening werkt.
De foto is hoog gespannen. Hans
Mooi tijd om de kerstboom neer te zetten ๐
Altijd fijn om lekker vrij te zijn, ik moet nog even volhouden en dan is het vakantie!
zo heb ik vandaag een Av-dag en morgen een VEX-dag :o)
.* Een @->- voor jou.
Op maandag of vrijdag vrij hebben lijkt me altijd de beste optie, omdat je dan een lekker lang weekend hebt meteen.
Het weer is nu ook niet echt iets voor een vrije dag. Werkze alvast.
Met wat mazzel zie je dan de zon nog even. Al is de verwachting ook op lange termijn niet geweldig. Hoewel…met de kerst zou het wel eens kunnen gaan sneeuwen….
Met dat prutsen met de camera op de phone is er wel een foto gekomen. Zo kunnen wij nu de foto op deze log zien. Dat is eigenlijk een wonder der techniek. ๐
Aan het eind van het jaar is de enige regelmaat de feesterijen. De rest is een soort chaos … Bijzondere foto ๐ Goed weekend en ook prettige dagen alvast ๐๐