Haven en hel !

Vanaf vandaag dinsdag ben ik thuis voor de rest van de week. Even er tussenuit van het werk kan deugd doen, ook al doe je het werk nog zo graag.

Vandaag me wat ledig gehouden met het schrijven van nieuwe verhalen. Wanneer ze klaar zullen zijn en of ik ze hier of elders publiceer weet ik niet. Tijd brengt raad en een goede muze is altijd meegenomen.

Deze namiddag was ik in de havenbuurt die trouwens vlakbij de stationsbuurt ligt. De omgeving van het station heb ik gelaten voor wat het is. Daar ben ik beroepshalve al meer dan genoeg. Op de foto lijkt het of de hel zal losbarsten en we weggespoeld zullen worden door regen en buien maar niets is minder waar. Geen druppel te zien, wel wat zon nu.

Groetjes.

🙂

Onbekend's avatar

About Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized en getagd met , , , , , . Maak de permalink favoriet.

27 Responses to Haven en hel !

  1. meninggever's avatar meninggever schreef:

    Juist door die woeste wolken komen deze industriele gebouwen zo stevig over. Interessante serie hoor!

  2. Trudy's avatar Trudy schreef:

    Prachtige titel en de foto is mooi, die donkere lucht en al die gebouwen en die kraan. Rust maar lekker uit.

  3. Karel's avatar Karel schreef:

    mogge Suske
    ja vreselijke dingen veroorzaakt die ziekte
    al weet men wel steeds meer om het wat in te dammen
    m’n collega belde mij zojuist , had een nacht van overgeven en wat al niet gehad , dus het bezoek is verschoven
    ik pas m’n fietsrondje wat aan
    geniet de rust

    fiets groet

  4. Henk Jonkvorst's avatar Henk Jonkvorst schreef:

    Je kan een foto als deze nog wat meer dramatiek meegeven door een stapje onder te belichten. Als je daarentegen de foto iets overbelicht krijgt het allemaal een veel vriendelijker uitstraling. Een foto laat niet altijd de werkelijk zien. Gelukkig maar anders zou fotograferen wel erg saai worden

  5. Dat is inderdaad een flink dreigende lucht. Hier in de Achterhoek regent het ook nog steeds amper helaas. We hebben alleen afgelopen vrijdag wat regen gehad.

    Fijne vakantie gewenst deze week!

  6. ZON-nebloem's avatar ZON-nebloem schreef:

    hier was het ook de hele dag goed:o)
    Een @->- voor jou.

  7. Yova's avatar Yova schreef:

    Donkere wolken lucht om te zien. We krijgen meer regen. Gisteren was redelijk weer geweest. Het is wel lekker dat je tussendoor vrije dagen hebt. Moet kunnen. Geniet maar van!!!

  8. Onbekend's avatar marjolijn1 schreef:

    Mooie wolkenlucht….!
    Geniet van de vrije dagen.

  9. logbankje's avatar logbankje schreef:

    Als je werk is een paar vrije dagen wel een prettige afwisseling.
    Het weer gaat al meer naar het einde van de zomer. Hans

  10. ms's avatar ms schreef:

    Het heeft hier wel wat gedruppeld, meer niet maar het zag er ook onheilspellend uit. Enkel het onkruid gedijt goed.

  11. Matroos Beek's avatar Matroos Beek schreef:

    Ik wist ook niet dat Roeselare een haven heeft.
    Nog een vraagje: bestaat Krottegem echt? Ik stel mij een dorp vol krotten voor.

  12. Sjoerd's avatar Sjoerd schreef:

    Hier was het de hele dag lekker weer, mooi weer om de kozijnen te schilderen.

  13. Wij hadden precies zulk weer. Het dreigde maar het was en bleef droog en zelfs warm. Fijn wandelweer!

  14. Karel's avatar Karel schreef:

    je schrijft het antwoord net gelijk met mij hihi

  15. Karel's avatar Karel schreef:

    welk water ligt er dan in Roeselare dat er een haven is
    ik zie ook geen echt grote schepen , en met die kraan haal je ook geen schepen leeg
    fijn dat je wat vrij bent , ja dat kan zeker deugd doen
    denk trouwens dat jullie moestuintje wel wat regen gebruiken kan , toch

    fijne avond groet

    • Suskeblogt's avatar Suskeblogt schreef:

      Regen kan dat moestuintje inderdaad gebruiken ook al is er momenteel slechts één plant nog in leven.
      Het is geen haven voor grote schepen. Ik zal enkele foto’s van de haven en het kanaal nemen en hier posten. Er lijkt interesse voor te zijn.

  16. willyfotoblog's avatar willyfotoblog schreef:

    tijd om even uit te blazen Suske..

    ik had er geen idee van dat Roeselare een haven had…

    groeten

  17. Bertie's avatar Bertie schreef:

    Een woeste lucht, ik zie het. Maar hij had geen kwaad in de zin.

  18. rietepietz's avatar rietepietz schreef:

    Het ziet er onheilspellend uit, niet alleen de wolken maar de buurt lijkt ook niet heel erg geweldig al is dat misschien het gevolg van die bouwwerkzaamheden.

  19. De wolkenpartijen zijn mooi om te zien. Rust maar goed uit deze week.

    Love As Always
    Di mario

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.