Ziezo, de feiten in Roeselare zijn gekend.
De nieuwe coalitie gevormd.
Groen er uit en liberalen er in.
Dit voor de komende zes jaren.
Hoe nonkel Juul de verkiezingen overleefd heeft kun je hier lezen.
Overleven is misschien een ongelukkig gekozen woord.
In ieder geval een fijne donderdagavond of fijne vrijdagmorgen gewenst.
Groetjes.
de avonturen van Nonkel Juul en de rest van het dorp.
Het is vroeg in de morgen als dokter Vander Spuyt aanbelt bij de familie Blomme. Voor alle zekerheid heeft hij een gasmasker en andere viruswerende spullen bij. Met dienen Juul weet je maar nooit. Je kan maar op het ergste voorbereid zijn. Met verontruste blik doet tante Martha de voordeur open. Ze kijkt opgelucht als ze de dokter voor haar ziet staan. Vlug laat ze de oude man binnen.
Vander Spuyt : Goede morgen dame, voor wie ist ?
Vraagt hij terwijl hij binnenstapt.
tante Martha : Het is voor onzen Juul. Hij raakt precies niet wakker. Net of hij in een coma ligt. Waarschijnlijk te veel pinten gedronken gisteravond.
Vander Spuyt : Juul is zowat immuun voor bier, daar kan hij wel tegen. Een pintje minder of meer maakt niets uit voor die ouwe zuipschuit.
tante Martha : Hopelijk heb je gelijk dokter. Wat zou het dan wel kunnen…
View original post 414 woorden meer
dus de gemeenteraad is wel wat veranderd bij jullie
nu bij nonkel Juul blijft het zo het is 🙂
ja het is goed weer om wat klusjes in huis te doen 🙂
fijne avond groet
Jammer jullie zijn dus niet meer groen?
Ik weet wie hier burgemeester wordt en ik weet wie hier de grootste zijn. Verder weet ik er niks van en kan het me ook niet zoveel schelen.
De vraag is of het veel verschil maakt voor de burgers.
ja, en nu maar zien wat ze er van bakken, en hoe dat over een aantal jaar weer afgestraft wordt.
Hopelijk denken de liberalen ook een beetje groen…
van groen naar blauw…
het kan verkeren zei Bredero
van groen naar blauw…
het kan verkeren zei Bredero
Ik heb het gevolgd en volg het nog bij jullie. Ik vind politiek ook zo interessant. Hopelijk brengt het jullie wat goeds.
Goede morgen Suske en voor straks een heel fijn weekend gewenst.
Tja, hier wordt je beslist niet blij mee, ik toch niet want nu hebben de liberalen het voor het zeggen en zal groen zijn stempel niet meer op het beleid kunnen drukken. Ik vrees dat dit geen verbetering zal zijn…
Bedankt voor dit weer mooie geschreven, altijd weer grappig stukje over Nonkel Juul!
Hoop dat er muziek in zit voor de komende jaren. Hans
Ot. Je verzoekje is gedraaid in de show.
Het programma is beluisteren op de pagina “Bank’s Radio”
Ik zegt me niks van politiek. Maar het is wel belangrijk om te weten. Eerlijk gezegd wij volgen niet. Omdat niet eerlijk zijn. Wij hebben meer aandacht voor andere dingen. Fijn weekend.
bij ons is de SP aan de macht…..
och, het interresseerd me niet, als ze eraan zijn zijn ze allemaal hetzelfde
Nonkel Juul lees ik veel liever :o)
.Ik wens je een fijn weekend en hier is een @->– voor u.