Op 14 oktober 2018 vinden de volgende gemeenteraadsverkiezingen plaats. De Belgische kiezer kan zijn stem uitbrengen: in heel België: voor de gemeenteraden; in Vlaanderen en Wallonië: voor de provincieraden.
En dat kunnen we ondertussen merken. De verkiezingskoorts begint stilletjesaan voelbaar te worden. Ga je shoppen of wandelen in het centrum dan worden je handjes vast en zeker geschud terwijl een brede smile je ogen verblindt. Beloftes dat alles anders en nieuw gaat worden als je voor hen stemt maken facebook onveilig. Het kan niet op.
Ginger blijkt ook van alles beloofd en zit alvast geduldig te wachten bij zijn bordje.
Groetjes.
🙂
Ginger hoeft geen gouden bergen, een maaltijd is hem genoeg.
Verstandig dier.
Het zijn de grootste banenmarkten van onze landen. Immers, die lui die je vriendelijk de hand schudden nu, willen straks een baan. Liefst voor het leven. Waarin ze jou daarna niet meer kennen of de hand schudden. Wel over je heen besturen. Nooit luisteren, nooit willen zien, en vooral dingen verzwijgen die niet kunnen. Maar ja, ook ik laat me altijd weer meesleuren…in de hoop op verandering….:)
Ik denk dat Ginger zijn buikje al vol heeft.
Ik denk hetzelfde als Edward. Hij ziet er zo tevreden uit.
Bordje van Ginger is net zo leeg als bordje beloftes van politiek na verkiezingen 😉 Succes!
allemaal loze beloftes die deze politiekers doen
ik denk dat Ginger weet dat de haar gedane beloftes nagekomen worden
Heeft het spel “Levensweg” op de achtergrond hier ook iets mee te maken?
Een kat heeft 9 levens.
Een politicus heeft vaak ook meerdere leugens …
Democratische groet,
De Belgische kiezer kan zijn stem uitbrengen? Neen, de Belgische kiezer MOET zijn stem uitbrengen … en van mijn handen blijjven ze af.
Als je die wil ontlopen kan je altijd nog levensweg gaan spelen met ginger 😉
Je mag die kat zoveel niet beloven he ! Straks herkiest ze je niet.
Je kat kiest toch wel voor jou denk ik zomaar;-)
De poes zal vast niet op een ander gaan stemmen dan op jullie… 🙂
Je zal veel loze beloftes horen op straat, en na de verkiezingen is alles weer anders.
niet voor de poes.. die verkiezingen Suske
als je ziet hoe nerveus onze politici zijn
De lijsttrekkers proberen je weer eens blij te maken met een dood vogeltje. zelfs een kat heeft liever een levende 🙂
Beloftes en politiek gaan hand in had, maar is niet altijd kat in het bakkie. Hans
De affiches overal zijn me vandaag ook opgevallen toen ik onderweg was.
ginger denkt ook, kom maar op met dat eten. En verder zal het wel een levensweg worden die je niet verwacht.
Love As Always
Di Mario
Hopelijk komt Ginger meer op zijn levensweg tegen dan wij van onze politiekers?!
ja, allemaal weer nieuwe mensen, en veel oude, die vol frisse moed verder gaan.
verkiezingen en ik gaat niet samen, als ik niet moest ging ik niet
een collega van me heeft zich ook opgegeven en vroeg voor haar te stemmen, ik heb haar de waarheid gezegd waarom ik dat niet doe
Een @->- voor jou.
veel mensen vertrouwen de politiek niet meer. Toch zijn er nog echte vechters tussen.
Wordt toch weer oude wijn in nieuwe zakken, of soms nieuwe wijn in oude zakken.
Ik woon gelukkig wat buiten de ” bewoonde wereld” Hier krijg ik niet dikwijls iemand aan de deur. Ik vind het zelfs een beetje beschamend dat ze je komen vragen om op hen te stemmen. Veel lawaai voor de verkiezingen en daarna doodse stilte!!
Ze dronken een glas,
en deden een plas.
En alles bleef zoals het was….
Die verkiezingsbeloftes mag men na de stem uitgebracht te hebben, op zijn buik schrijven, zoveel is zeker!
Wat een mooie foto maakte je van je geduldig wachtende poes!
Volgens mij wil ze ook dat haar bakje gewassen wordt.Precies de blik van Doezel als het hem niet aanstaat.
Wat een lieverd!