Deze namiddag zag ik drie combi’s van de politie aan de ingang van het station. Enkele politieinspecteurs begeleiden een grote jonge man naar buiten richting combi. Dit bleek niet naar de zin van de jongeman en het getrek begon. Met veel moeite konden ze de reus in de combi krijgen. Twee jonge dames volgend dit spectakel van dichtbij. Geen idee wat ze hiermee te maken hadden. Zo valt er regelmatig wel iets te zien op het stationsplein.
Mijn dachtaak zat er op. Vlug naar huis fietsen. Toen ik via de tuin naar binnen wou zag ik dat die grotendeels onder water staat. Een combinatie van de dooi en de stortbuien die deze nacht over het land trokken. Altijd een foto waard.
Groetjes.
🙂

In Nederland hebben wij soms ook natte voeten, vooral waar in woon aan de Noordzeekust.
LikeGeliked door 1 persoon
Tja, het is moeilijk er over te oordelen als men de ware toedracht van de zaak niet kent, maar tegensputteren tegen de politie is nooit aan te raden, het kan je wel eens zuur opbreken.
Wow, je tuin ligt wel voor een groot stuk onder water hé, hopelijk is het allemaal ondertussen verdwenen!
LikeGeliked door 1 persoon
Ot. Het is weer weekend en je verzoekje is gedraaid in de show.
Het programma is beluisteren op de pagina “Bank’s Radio”
LikeGeliked door 1 persoon
Nou inderdaad dat is zeer vochtig zeg… hopelijk is het snel verdwenen
LikeLike
Ja, het land hier is ook erg vochtig. Inmiddels schijn wel de zon. Dat is dan wel weer lekker.
LikeGeliked door 1 persoon
Altijd wel wat spektakel op het plein…!
Ja, het is erg nat overal, hier verzuipt het grasveld ook.
LikeGeliked door 1 persoon
Altijd iets te beleven op het stationsplein!
LikeGeliked door 1 persoon
Combi was in NL vroeger een heel gebruikelijke aanduiding voor het automodel wat nu een stationcar heet.
LikeGeliked door 1 persoon
Ja het is goed nat in de buurt. Overal zie je water.
Love As Always
Di Mario
LikeGeliked door 1 persoon
Dat is wel heel erg nat in de tuin. Daar kun je wel een paar vissen in zetten als dat zo door gaat.
LikeGeliked door 1 persoon
ja, wie goed kijkt kan veel zien, zoals een combi, nog nooit van gehoord.
LikeGeliked door 1 persoon
“Plasdras” heet dat hier en zo staan alle weilanden erbij. Ik heb lieslaarzen nodig als ik de hond uitlaat.. Gelukkig zijn jouw kinderen niet bij het opstootje met de politie betrokken!
Fijne avond.
LikeGeliked door 1 persoon
Mooi, maak er een ijsbaan van.
LikeGeliked door 1 persoon
Pfff… veel nattigheid…
LikeGeliked door 1 persoon
Zwembroek aan en zwemmen maar. Het kan weer.
LikeGeliked door 1 persoon
ja Suske
die vent had zeker iets uitgevreten , anders hadden ze hem niet mee genomen , en die dames , wie weet , staan die daar morgen weer , bij een station is altijd veel te doen
je hoeft het gazon nog ff niet te sproeien
fijne avond groet
LikeGeliked door 1 persoon
Als zo’n stoere vent mee moet, dan veranderen ze vaak nog meer in negatief gedrag.
Ja, het was vandaag een natte combi. Hans
LikeGeliked door 1 persoon
Er was best een flink pak sneeuw gevallen en als dat gaat smelten én het gaat regenen krijg je een zwembad in je tuin;-)
LikeGeliked door 1 persoon
Tja die voelt nu ook nattigheid denk ik zo…
Ook hier veel regen
LikeGeliked door 1 persoon
op heel wat plaatsen wateroverlast Suske
het zal je maar overkomen
groeten
LikeGeliked door 1 persoon
Vroeger kregen ze dan een tik van de matrak.
LikeGeliked door 2 people