ZZ Top is een Amerikaanse southern rockband uit Houston (Texas), opgericht in 1969 door Billy Gibbons. De bandleden zijn Billy Gibbons (zang en gitaar), Dusty Hill (basgitaar) en Frank Beard (drums). De band valt op door zijn speciale look: Gibbons en Hill dragen altijd een zonnebril, een trenchcoat, en een lange baard. Beard (Engels voor baard) is net de enige die geen lange baard heeft.
De groep brak wereldwijd door in de jaren 1980 met enkele grote hits en bijhorende opvallende video’s. Eén van hun bekendste hits heet “sharp dressed man” en dit kun jie hieronder beluisteren.
Ziezo het weekend zit er op.
Geniet van wat zal komen
en vooral :
don’t you forget to boogie !
Groetjes.
🙂
Sla de boogie over en ga bankhangen… 😉
Wel flinke baarden zeg
je zal maar zo’n baard hebben Suske
groeten
Lekker swingend nummer. Ik herken het nog. In 1969 was ik 18 jaar.
De muziek en de clips, ik genoot er altijd van.
Vrolijke groet,
Herkennen doe ik dit nummer vaag, de band ken ik natuurlijk wel.
Mooie clip.
ik was 19 en Karel soldaat
en natuurlijk herken ik het niet 🙂
afgelopen zaterdag wandelde ik Dalfsen binnen en daar waande ik mij in de flowerpowertijd , bleek er een festival te zijn 🙂
op naar een mooie week
ZZ Top staat voor een goed stuk hard rock, de mannen met de baarden.
Ik heb al een vermoeden voor morgen 🙂
Een heerlijke band. En met verstand van klassieke en custom cars…
Ja… dit is bekend zeg. Grijs heb ik die plaat gedraaid. Was toch wel indrukwekken.d
Love As Always
Di Mario
A, mooie tijden! Met mooie baarden…
Ja, ZZ Top staat hier in de kast en wordt zo nu en dan gedraaid. Volgens mij hebben ze in 2016 een concert gegeven in de ziggo dome, ik hoorde mijn collega’s er over.
Ik ken vaag van deze lui. Wel leuk om te luisteren op vroege ochtend. IK ben nog niet helemaal wakker. Gr,
Lekkere hoes, ik zie vooral het decor…..
Hoewel ik de naam wel ken zegt het me verder helemaal niets, ik zal het wel verdrongen hebben;-)
Heel toevallig vertelde Ruud me laatst dit verhaal van de man die baard heet maar in tegenstelling tot de rest nou juist géén baard heeft.
Ik kan me dit nummer heel vaag herinneren maar een echt belletje gaat er toch niet rinkelen.
ha die Suske
ze kunnen al veel , maar of ze de hele ziekte K in al zijn vormen kan uitroeien , ik heb mijn twijfels hoor , komt in alle families wel voor denk ik
ja Roy zingt mooi vind ik
fijne avond groet
Hé, fantastisch die nog eens te zien, en jij hebt die plaat van hen in je al zo uitgebreide collectie!
Waar is de tijd hé Suske…
Die laatste zin vooral :-). En dat brengt me dan weer spontaan bij Boogie…wonderland. Dit nummer van ZZ Top kende ik (nog) niet, wel de typische manier waarop ze met z’n drie in dezelfde richting wijzen. Leuk.