Een verslag van een blogger die voor een dag met zijn ouwe collega’s er op uit trekt!
Op de eerste vrijdag van september wordt sedert jaar en dag Teambuilding georganiseerd voor de medewerkers van Stad Roeselare.
Dan zijn alle stadsdiensten dicht.
Ook al ben ik niet meer werkzaam bij Stad Roeselare,
toch sta ik nog steeds op de loonlijst dus….
mocht ik meedoen met dit evenement.
Gedurende de voormiddag was ik wel op het fietspunt te vinden.
Verschillende mensen van het stadsbestuur kwamen een bakfiets of aanhangwagen huren voor hun activiteiten.
Zo genoot ik ook mee van de sfeer.
Ook kwamen enkele stadsbedienden en arbeiders bij ons hun teamwerk doen.
In de fietsenstallingen waren ze enkele uurtjes zoet.
Al dan niet onder goedkeurend oog van ome agent.
Rond de middag fietste ik mee naar een sporthal in Rumbeke waar alle stadsmedewerkers samen kwamen voor het nuttigen van een patat met terwijl de speeches ons rond de oren geslagen werden.
Tussendoor ontmoette ik enkele mensen die ik reeds tijden niet meer gezien had zoals de ex van klusjesman en hun dochter die nu ook tijdelijk bij Stad werkt.
Ook enkele notabelen kwamen met de hand schudden terwijl ze me vroegen hoe ik het stel daar aan het station.
Na het versterken van de inwendige mens trok ik met drie andere collega’s uit de sociale tewerkstelling naar een buurthuis om samen met de hangouderen te sporten onder leiding van Jason, een jonge gast uit Togo waar ik steeds goed mee overeen kwam, maar jammer genoeg uit het oog verloren was. Ook zijn kompaan viel mee. Hij is Tae kwon do trainer en afkomstig uit Iran. Ik heb meteen een vrijkaart gekregen voor een tornooi volgende maand hier in Roeselare.
Nadat alle spieren en pezen niet meer op hun plaats zaten repten we ons naar het eco-café van de kringwinkel om het verloren vocht aan te vullen en op ons gemak wat te keuvelen.
Dan kregen we weer zin om er tegenaan te gaan en na enkele kilometers fietsen kwamen we in een park aan om rustig nog wat te kubben.
Na dit spelletje waarbij de mannen het haalden van de dames ging ieder zijn eigen weg.
Bedankt alvast om dit saaie verslag tot het einde uit te lezen !
🙂






het is een mooi initiatief van de stad, Suske!
Lijkt me een prima dagje om de dagelijkse (werk)sleur te doorbreken
Nou ik vond het best vermakelijk hoor, niets saais aan 🙂
Teambuilding is de laatste tijd precies in, ik ken er nog zo een paar die dat vorige week mochten beleven. En Suske, heeft het geholpen?
Nou saai…? dat valt wel mee hoor, reuze leuk dat je met de excollega’s een leuke dag had! Wel erg dat het helicopter ongeval zo ernstig afgelopen is , twee doden is toch wel verschrikkelijk!
dus zelfs dat helicopertje dat verkeerd zat wond niet op , maar zodra moeders de vrouw boven de decibellen van het snurken komt is het mis pppfffttt
en dat is natuurlijk de gehele 24 uren elke dag
suc6 en slaap wel
Lijkt op een huisvrouwenverslag ..
(✿◠‿◠)..Sa ai o seara plina de tandrete si iubire


…sa poti simti frumusetea vietii, cu toata fiinta– Have an evening full of tenderness and love
… you can feel the beauty of life, the whole being…♡◕ ‿ ◕♡
Kubben en kampioenschappen zijn nieuw voor mij.
Het helikopterongeluk heb ik gemist.
Zo ben ik toch weer op de hoogte met het lezen van jouw blog!
Vriendelijke groet,
Teambuilding en heeft het geholpen?
In de fietsenstallingen daar gebeurde het werkelijk.
Hangouderen je komt ze ook overal tegen.
Het was een goede dag, op de heli na dan . Hans
Dat is nog best wel een spel waarbij je moet opletten volgens mij. Gelukkig is er met jou niets aan de hand na dat ongeluk van gisteren.
Love As Always
Di Mario
Ja hoor, zowel Luc P aka Ollie en ikzelf hebben het overleefd. Moet ik er wel bij vermelden dat wij niet verantwoordelijk zijn voor dit ongeval.
Een verslag dat zo op mijn weblog geplaatst had kunnen worden, maar dan wel met de foto van de lunch! Het is trouwens niet goed voor de lak van zo’n helikopter als je er zomaar mee op huizen land, daar is zo’n ding niet voor ontworpen!
Haha, je hebt het allemaal toch mooi weer meegemaakt…!
En nu lekker weekend vieren.
Het is wel spannend daar in Roeselare. Ik hoop dat je niet teveel spierpijn krijgt…
Al dat gedoe met die teambuilding, daar word ik kittelorig van.
Wat ze al niet verzinnen om jou bezigt te houden 😉
Dat door Jan aangehaalde ongeluk met die heli zag ik ook voorbij komen. Viel op de parkeerplaats naast het stadion. Heb je een geluk bij een ongeluk. Maar triest blijft het….
Hier in de krant staat dat er vlak naast het voetbalstadion van Roeselare, tijdens een wedstrijd, een helikopter zou zijn neergestort, waarbij de dood van de twee inzittenden is te betreuren. Niets van waar of………?
Het is waar J@n ! Het is vlakbij het huis van mijn schoonmoeder. Een geluk bij een ongeluk dat de heli op geen huis terechtgekomen is.
Graag gedaan hoor;-)
hoe zo saai
er is genoeg te lezen en eventueel na te doen
zo weet ik nu wat kubben is
maar wat ik mij bij een eco-café moet voorstellen is me een raadsel , ze tappen daar toch geen gerecycled bier , toch bbbrrrr
maar ik denk dat jij met genoegen terug kijkt op deze dag
en geniet ook deze dag