ik heb besloten deel te nemen aan de photo challenge 52 weeks en ga bijgevolg iedere week een foto van mijn stad/streek/buurt plaatsen. iK bijt de spits af met deze foto.

Vele jaren geleden was dit gebouw omgeven door een groot autokerkhof dat aanleiding gaf tot discussies en processen op “hoog niveau”. Nu blijft alleen nog dit gebouw over. De omgeving is ondertussen verkaveld. (wat anders?)
Fijne zondag !
Is dit foto van Autobedrijf Labeeuw nog ergens te zien?
Ik heb een recentere foto geplaatst. Ziet u maar.
Hartelijk dank.
Er moet toch nog wel iets bruikbaars van dat gebouw te maken zijn?
Ik hou wel van die geschilderde opschriften aan gebouwen wat je nu bijna niet meer ziet: alles in neon of specifieke lichtreclame-letters.
Soms zegt een goede foto meer dan duizend woorden. Ik zie het bedrijf, de activiteiten, de wrakken, het onderdelenmagazijn. Voor de ware liefhebbers zijn dit smulpaleizen….
Leuke start! Het is wel de bedoeling dat je zelf een foto neemt uit je buurt tijdens de afgesproken week, dus niet deze overneemt van iemand anders. Niet dat ik zo streng ben 🙂
Ach, dit soort gebouwen kom je overal tegen. Het past niet bij een mooie nette nieuwbouwwijk. Maar zo gaat het nu eenmaal. Je kunt niet een hele stad vervangen.
een mooi initiatief…
maar als overbuur zou ik het niet zien zitten
fijne avond
Wel een stukje geschiedenis wat het nog weergeeft.
Duidelijk vergane glorie, Suske. Ik hou wel van dit soort foto’s.
Gr. Henk
Wel een mooie foto Suske !
Labeeuw was bij ons heel populair voor de wisselstukken , natuurlijk was het een vieze boel , maar Suske , vroeger hadden we veel van zo’n plekjes , tja we leefden ook ?
natuurlijk, integendeel het leven was veel leuker op dat gebied.
Leuk initiatief. Dat gebouw zal ook wel vlug verdwijnen of is het nog in gebruik ?
ik vermoed dat er daar nog activiteit in is, wat precies weet ik niet.
Heerlijk, zo’n locatie en foto. Ik hou er wel van zo lang ik niet tegenover woon 😉
heel wat nieuwbouw aan de overkant, dus je weet waar die jonge gezinnen op uit kijken ! 🙂
Heel fijn! Die hebben hun hoop gevestigd op sloopplannen?
Einen schönen Sonntag für dich liebe Grüße Gislinde
Oké.
En jij ook een fijne zondag Suske.
het lijkt wel een epidemie, elk stukje grond dat vrijkomt worden er nieuwbouwwoningen of appartementen op gezet. En dan maar klagen achteraf dat er wateroverlast is…
je zou je beginnen afvragen waar al die mensen vandaan komen.
dat vind ik leuk van je, hopelijk krijgen we dan ook alle 52 foto’s van je te zien uit je buurt :o)
mogge Suske
dus je begon bijna te zweten bij die warme pps 🙂 nu hier buiten zijn de auto’s wit van de vorst
goed dat al die wrakken weg zijn daar , en hopelijk maakt het de buurt weer gezellig
dus op naar volgend jaar aan de hand van een foto uit jou omgeving , leuk idee
geniet de dag
Hé dat is een leuk initiatief, blij dat je dit doet, zo leren we week na week iets over jouw omgeving!
Fijne zondag Suske!