Ondanks het feit dat het KMI veel regen voorspelde gingen we er toch op uit.
We werden als echte helden verwelkomd door de koning van het pretpark.
De attracties waren niet meer veilig voor onze clan.
Ook de daar aanwezige dieren werden vereerd met een bezoek.
Tussendoor moest ook onze inwendige mens versterkt worden.
En tenslotte was er koffie of thee.
Dat van dit offensief ook een film gemaakt werd, daar twijfelt niemand aan !
Nog een leuke dinsdag.
Leuke foto’s.. Toch altijd een beetje jammer, slecht weer.
In een pretpark is het met slecht weer in ieder geval minder druk; en dat is mooi meegenomen ! Jullie hebben de banaan en sinaasappelschillen ná het maken van de foto natuurlijk keurig in de afvalbakken gedaan hé 😉
Genieten in de regen, wat is er nou leuker? Wachten op de zon? 😛
Zo’n filmpje maakt zo’n bericht over een pretpark helemaal af, heel prettig! De lunch is volgens mij wel een beetje karig, en als je niet oppast zitten er ook nog vitamines in. Heel hachelijk!
Ha suske,
Een beetje regen laat je niet afschrikken, en een voordeel is dat er geen wachttijden zijn, je loopt gewoon door.
Weet ik uit ervaring.
Was toch heel gezellig zo te zien op het filmpje. oma
Ot. Je verzoekje staat genoteerd voor de volgende show.
De shows staan allemaal op: http://www.wir-3.com/
Nou, dat is puur genieten daar! haha, heerlijk zeg, dagen om te onthouden!
Nou, jullie hebben het kennelijk erg leuk gehad. Ik ben niet zo’n pretparkmens, durf bijna nergens in en het is er zo’n lawaat. Maar ja, ieder zijn meug, nietwaar?
Zo hoor je nog eens iets, niet dat we er snel heen zullen gaan. De kinderen zijn de deur uit en voor de kleinzoon is het nog net even te druk..
geen wachtrijen en veel plezier ,en ja morgen weer matrasen tijd
Bellewaerde is een mooi park, en als je erop voorzien was viel het nog mee met de regen zeker? Voordeel is dan wellicht ook dat je geen lange wachtrijen had… 😉
Die paar druppels kan de pret niet drukken toch…heet niet voor niks pretpark 🙂
wel heel origineel die kopjes..
prettige dag
Weer of geen weer : je eigen plezier maak je zelf en dat hebben jullie duidelijk gedaan ! 🙂
ja dat mag zeker wat droger en warmer worden , we hebben het koudste voorjaar sinds tijden , komt goed
wens je een fijne werkdag
mooie reportage in foto en film Suske
zat het wel goed in die koffie en thee kopjes 🙂
Bij zulke weersverwachtingen heb je wel het voordeel dat het niet zo druk wordt.
Mooie reportage!
Wat een leuke foto, die met de familie samen met de koning van het pretpark! Maar ook de rest van je reportage mag er zijn suskelief!
Een hoop te beleven daar. Ik weet zeker dat Shirel en Yaron het daar ook wel naar hun zin zouden hebben.
Love As Always
Di Mario
Nooit van gehoord, van dat park! Ziet er prima uit. Ga de site eens bezoeken, misschien leuk om eens met Jill te doen?
je hebt waarschijnlijk nergens langs hoeven te wachten, en dat maakt zo’n bezoek veel plezanter ondanks de regen
Voordeel van een regenachtige dag is dat er nergens lange wachtrijen zijn.
En plezier kun je met regen ook maken.
Fijne dinsdag Suske.