
Gisteren was ik bij de advocaat om het verslag van de bewindvoering voor de vrederechter af te sluiten. Ondertussen heb ik een copy van het verslag ontvangen zodat ik weet hoe ik het eind dit jaar moet aanpakken.
De foto nam ik vlakbij het advocatenkantoor en het vredegerecht. Die zijn buren moet je weten. Aan de overkant zie je het (rode) gebouw waar Grote Muis palliatieve zorg kreeg en er stierf. Ook al bijna ” jaar.
Even melden dat hier rond de middag een man aan de deur stond. Of ik wist dat in onze woning ooit een bekende politicus gewoond heeft. Daar wou hij een podcast over maken om die te laten horen bij de lokale radiozender. Dit ergens in de zomer. Ik zal dus te horen zijn. Meer hierover als die online komt.
Fijne vrijdag en alvast een fijn weekend.
🙂
Gelukkig is dat nu eindelijk afgesloten en weet je hoe het volgend jaar aan te pakken.
Een bekende politicus dan nog, eens benieuwd
Jawadde. Een beroemd huis. En na de podcast een BV méér. 🙂
Die fonteinen zijn erg mooi! En wat bijzonder dat je in een podcast komt Suske!
Mooi dat je klaar bent met het verslag van de bewindvoering. Dat zijn niet de leukste klussen, dus klaar is klaar! Ik ben benieuwd naar die podcast t.z.t.
Mooi dat er nu een streep gezet kan worden! Een podcast over een vroegere bewoner van jullie huis. Leuk! Bij toeval heb ik een verhaaltje in de planning over wie waar of wanneer ooit woonden in de huizen waar ik zelf ooit onderdak was…Binnenkort in mijn geschreven theater….
mogge Suske
dus alle papieren toestanden in orde
en nu ga je op de radiotoer
nou die bekende politieker kan denk ik niet aan jouw tippen
geniet de dag
Wat bijzonder. Ik verneem graag wanneer de podcast er komt.
Mooie foto!
Toe maar, een bekend politicus. Als het maar een goeie kerel was en geen populist die polariseerde. 😛