Afbraak !

Gisternmorgen was ik op het stationsplein. Daar was men druk bezig alle feestmateriaal aan het afbreken. Ondermeer het reuzenrad werd vakkundig ontmanteld.

Op de Grote Markt zal men ook druk bezig zijn met afbreken, maar daar ben ik niet geraakt. Het begon te hagelen en ik was met de fiets. Niet leuk om dan rondjes te fietsen. Als de bliksem naar huis gereden.

Yep, het is gedaan met de kerst- en nieuwjaarsperiode. De volwassenen terug aan het werk en de jeugd terug op de schoolbanken. Leve de routine van elke dag.

Vandaag is het “Driekoningen”. Vroeger werd dit gevierd, maar daar merk ik tegenwoordig niets meer van.

Dit was het voor vandaag. Rest mij jullie een fijne dinsdag te wensen.

🙂

Onbekend's avatar

About Suskeblogt

Er gebeurt van alles op deze planeet en daar ben ik een klein onderdeel van. There is a lot happening on this planet and I'm a small part of all this.. A lot of fiction and non fiction on this blog. Most of the pics i use are selfmade.
Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink .

25 Responses to Afbraak !

  1. Flavie's avatar Flavie schreef:

    In Gent hebben ze dit op 2 januari gedaan, toch vroeg vond ik… maar inderdaad, eindelijk terug naar de routine van de dag!

  2. Yova's avatar Yova schreef:

    We gaan terug naar normaal leven. Kerst is dan ook voorbij. Alles is weer opgeruimd.

    Kunnen in opslag opbergen. Dit jaar is zo om. Dan is het weer kerst… Fijne dag.

  3. ZON-nebloem's avatar ZON-nebloem schreef:

    ik heb gewacht tot driekoningen en heb gisteren ook alles opgeruimd, alleen wat gezellige lichtjes heb ik gelaten

    Het is nu de tijd van het jaar

    Een @->- voor je.

  4. logbankje's avatar logbankje schreef:

    Men is overal druk met het afbreken van de kerstmarkten, hier gaat men zelfs in de nacht door.
    Waren ze net voor de sneeuw klaar. Hans

  5. Jetskefotografie's avatar Jetskefotografie schreef:

    Weer terug naar het gewone ritme. Althans dat lukt hier nog niet helemaal door de heftige sneeuwbuien. Hier waren een aantal scholen gesloten.

  6. RenéSmurf's avatar RenéSmurf schreef:

    Dat is geen afbraak, dat is opruimen, en dat gaat hier ook, in stapjes, op naar het voorjaar, want carnaval doen we ook al niet aan.

  7. rietepietz's avatar rietepietz schreef:

    Ondertussen is overal wel alles opgeruimd dat aan de kerst doet denken. Ik was vlot dit jaar, op 2 januari lag alles weer op zolder.

  8. doriske's avatar doriske schreef:

    driekoningentaart wordt er nog gegeten maar het is al jaren geleden dat ik nog kinderen drie koningen hoorde zingen.

  9. Kakel's avatar Kakel schreef:

    Alles is weer normaal. Heerlijk. Het reuzenrad zal ergens anders weer worden opgebouwd. Dat hoop ik, althans. Het geeft toch een feestelijk gevoel.

  10. Drie koningen is hier ook grotendeels verdwenen…
    Naarmate de kerken minder bezocht worden, verdwijnt ook de rest van alle oude katholieke gewoonten denk ik.

  11. Matroos Beek's avatar Matroos Beek schreef:

    Gedaan, inderdaad, ook wij hebben het zaakje in huis weer opgeborgen. Ik had er schoon genoeg van.

  12. andkfotorantje's avatar andkfotorantje schreef:

    Bij mij thuis ook de kerstversiering al weg, is er het weer voor om binnen dingen te doen

  13. Rebbeltje's avatar Rebbeltje schreef:

    Dat is hier het moment om de kerstboom de kamer uit te doen na 6 januari
    Hagel niet fijn op je koppie

  14. mizzD's avatar mizzD schreef:

    Van hagel word je het minste nat, maar het kan verrekte zeer doen! 🙂

  15. ms's avatar ms schreef:

    Ik begin er morgen aan. Gelukkig heb ik geen groot rad in huis.

  16. Sjoerd's avatar Sjoerd schreef:

    Terug naar de waan van iedere dag…

  17. Patrick's avatar Patrick schreef:

    uiteindelijk gaat het nog allemaal snel voorbij. Ja zo een hagel bollen zijn niet zo leuk om door te fietsen.

  18. Nicole Orriëns's avatar Nicole Orriëns schreef:

    Wat een klus zal dat ook weer zijn om alles af te breken!

  19. Joke's avatar Joke schreef:

    Terug naar normaal. Zo’n rad zal wel heel precies moeten opgeborgen worden. Met hagel ben je beter binnen, sneeuw is beter. Hou het veilig en warm.

  20. MyriamC's avatar MyriamC schreef:

    Alles terug naar normaal.

  21. Aan alles komt een eind, maar aan de winter voorlopig nog niet. Hagel hebben we hier nog niet gehad, maar er ligt nog wel een dik pak sneeuw.

  22. shivatje's avatar shivatje schreef:

    Waar is de tijd dat kinderen deur aan deur gingen zingen. Dat zie je niet meer.
    En volgende week maandag verloren maandag. Worstenbrood en appelbollen festijn.

    Aum Shanti

  23. Jan Sierhuis's avatar Jan Sierhuis schreef:

    Zit ik alle dagen te kijken of je in beeld komt om terug te zwaaien, ga je pas kijken als ze de boel afbreken, fraai is dat 😉

  24. meninggever's avatar meninggever schreef:

    Driekoningen vroeger echt het einde van de Kerstperiode. Dan moest de kerstboom ook echt het huis uit zijn….Herinner ik me nog wel. Zelf zorg ik er voor dat die voor het nieuwe jaar opgeruimd is. Weg ermee….

  25. Karel's avatar Karel schreef:

    mogge Suske
    ja die zooi kan weer in de opslag , al zal dat reuzenrad wel elders opgebouwd worden
    en ze treffen het op weg naar school en werk , lekker door de sneeuw 🙂

    geniet de dag

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.