
Maandagmorgen startten we met man en macht. Onze tuin moest dringend onder handen genomen worden. Door de hoeveelheid regen van 2024 en vervolgens de warmte van 2025 was alles supersnel gegroeid.
Men z’n drietjes vlogen we er in. Al vlug was de aanhangwagen volgenladen met snoeiafval. In enkele uren was de klus geklaard. Gelukkig werkte het weer min of meer mee. We werden niet opgehouden door ambetante regenbuien.
Het tuinieren zit er op voor dit jaar. Het is nu tot voorjaar 2026. Dan vliegen we er weer in.
Dat was het voor vandaag. Fijne dinsdag en tot de volgende.
🙂
Dat was dan een goeie oefening voor conditie, lijf en leden.
Netjes winterklaar!
Tuin winterklaar, overwinteren maar…
Wat fijn dat iemand helpen. Het moet gebeuren. Snoeien is zeker belangrijk. Anders word wild in de tuin. Fijne dag.
als je dan hulp krijg is het dubbel zo leuk
de meesten doen dat 2x/jaar
Een @->- voor je.
Durf te snoeien, voor een levende tuin.
Het was inderdaad een groeizaam jaar. Hans
Ja, dat is tuinieren, zo kan het ook. Maar elke keer een beetje bijhouden kan natuurlijk ook. Net wat je wilt.
Hard gewerkt.
Een mooi werkje dat weer eens achter de rug is !
Wij wachten ook nog efkes. Maar we gaan het laten doen. Die schuine helling van die berg lukt niet meer.
ik vind het nog wat te nat Suske
flink gewerkt, alles weer proper
Zo je had hulp
Fijn dan is de klus zo gedaan 🙂
Fijn hè, als het weer gedaan is? bij ons moet het nog, het winterklaar maken van de tuin. Gelukkig hebben we niet zo’n hele grote tuin, maar sommige struiken zijn ook echt wel flink gegroeid.. dat wordt nog aanpoten. Maar we wachten wel effe tot het weer wat droger en rustiger weer is.
Goed werk! Ongemerkt gaat er aardig wat tijd zitten in tuinonderhoud. Maar het is voor een goede zaak.
Ik wacht totdat het hier even wat droger is, dan moet ik er ook tegenaan.
Dat heb je weer gehad.
Goed werk! Wat zal de tuin voor het oog een stuk ruimer lijken nu er veel snoeihout van de struiken is gehaald.
Dat werkje is ook weer gedaan voor dit jaar.
Aum Shanti
Vele handen maken licht weg! Fijn dat de klus weer geklaard is Suske.
mogge Suske
ja onderhoud is van belang voor de mooie tuin , nu kan je ff achterover leunen , maar voor je het weet werk je je weer in het zweet
geniet de dag
altijd fijn met extra helpende handen:-)