Gisteren in de vroege ochtend trok ik er op uit om her en der zwerfvuil op te ruimen. Uit ervaring weet ik dat er op het speelpleintje altijd wel troep ligt, klaar om opgeruimd te worden.

Opvallend was dat er vooral lege plastiek flessen rond slingerden. Niet erg verwonderlijk met dit warme weer van de laatste dagen. Tijdens het sporten wordt er meer gedronken en dan is de afstand naar de vuilnisbak net iets te ver weg.
Ook de struiken ontsnappen niet aan het plastiek. Dan maar even tussen die planten stappen om dat vuil daar ook op te ruimen. Plots leek het of iets of iemand aan mijn broekspijp trok. Toen ik even naar beneden keek zag ik dat dit de dader was :

Toen ik mijn rondje afgerond had begon de zon haar werk te doen. Dan maar naar binnen.
Dit was het weer voor vandaag. Houd het hoofd koel en tot de volgende.
🙂
Ik versta echt niet dat mensen hun lege flesjes achterlaten, het is toch maar een kleine moeite om die terug mee te nemen naar huis.
Ik ruim alleen mijn eigen deel van de straat op, weinig flessen en blikjes. Wel regelmatig boterhammen, daarover heb ik de ouders ingelicht toen ik het zag gebeuren.
Sinds we hier statiegeld hebben zitten op die flesjes en blikjes neemt de hoeveelheid van dat spul tussen het zwerfafval wel af. Maar als je bij de supermarkt achter iemand staat die een zak vol van die rommel inlevert en hij moet wachten tot je jouw drie lege flessen in de automaat mag deponeren wordt je meestal niet vrolijker…
Bij ons liggen ook meer zwerfvuil. Klopt. Mensen hebben geen zin in om thuis mee nemen. We zitten vreselijk in herrie. Buiten af. Deuren dicht.
tja die sporters hebben het zwaar hé, een lege fles dragen, ze zouden zich kunnen overdoen
Haha de distel plaagde je, en dat op zo’n warme dag
De komende dagen zeker de koelte zoeken
Als zelfs een kaardebol je al lastig valt… dan is het einde bijna zoek vrees ik 😉
Iksnap nooit zo goed dat een volle fles meeslepen geen probleem is maar een lege fles geen meter verder mee gedragen kan worden..
Inderdaad, gelukkig werkt het statiegeld op plastiekflesjes wel, zag er vandaag niet een liggen. Hans
@ de sint heeft geen tijd om te drentelen.
Aan het stadhuis melden wegens ongewenste intimiteiten?
Jammer al dat plastic, mensen leren het nooit Suske!
Kaardebol.. mooie plant, bloeit vanuit het midden naar boven en onder in prachtig paars.. trekt vlinders en distelvinkjes!
Het wordt tijd dat er in BE voor de plastic flesjes en blikjes ook statiegeld betaald moet worden.. wordt het niet alleen eerder teruggebracht naar de winkel, maar zijn er bovendien altijd wel mensen die het gráág voor je opruimen omdat ze dat wat oplevert. 😉
Is bij jullie geen statiegeld op de flesjes? hier wel…
Geen statiegeld hier.
Goed werk weer. Het is en blijft een ergernis al die achteloos weggegooide troep.
Niet te doen, de vuilbak staat naast hun voeten, joggen aan 100 in het uur maar vuil op de goede plaats gooien is te ver.
Goede daad weer. Een mooie plant die je vast ankerde.
Fijne dag en zoek de koelte.
Goed bezig geweest 😂
Alles er niet veel meer ligt lopen ze misschien wel naar de bak
Het eeuwige probleem zwerfvuil.
De plant heeft je billen toch geen pijn gedaan 😂😂😂
Aum Shanti
mogge Suske
ja ondanks dat er op veel al statiegeld zit , zijn velen te beroerd om hun afval mee te nemen gggrrr
mooie distels zo te zien
geniet de dag
Goed gedaan!👍
Dat wordt een mooie plant, die broektrekker.
doorndistel
Kruisdistel kan ook, die hebben we ook in de tuin
Kaardebol denk ik hoor. 🙂
Ach ja, heb het even opgezocht. Misschien allemaal familie van elkaar, maar juist is juist.
zwerfvuil zal een eeuwig probleem blijven vrees ik. Misschien moeten ze voor sommige dingen statie geld invoeren.