In oktober 2022 lieten wij zonnepanelen installeren. Van dit alles kregen wij facturen en andere papieren We hadden toen nog een analoge meter die vrolijk achteruit draaide. Alles leek in orde tot…..

Vorig jaar werd door Fluvius een digitale meter geïnstalleerd. Ook kreeg ik een mail van Fluvius om enkele gegevens in te vullen, onder andere over de zonnepanelen. Ik haalde het dossier er bij en vulde alles netjes in.
Enkele weken geleden kreeg ik een mail met het volgende :
tijdens het verwerken van jouw gegevens stellen we vast dat we het keuringsverslag niet kunnen aanvaarden omdat het is opgesteld door xxx Deze zorgde door fraudeleuze keuringverslagen, waardoor we je keuringverslag niet kunnen aanvaarden.
Dan maar contact opgenomen met de firma waarvoor die “keurder” werkt. Uiteindelijk kreeg ik een telefoontje van een andere keurder om een afspraak te maken wanneer het past dat hij zou mogen langskomen om de installatie te keuren. We spraken af 14 april eerstkomende.
Je zou op den duur niet meer weten wie te mogen vertrouwen. Als zelfs de keurders niet meer te vertrouwen zijn. Hoe dan ook, je zal hier op de blog kunnen lezen hoe het afgelopen is.
Dit was het voor vandaag. Fijne dinsdag en tot de volgende.
🙂
Oh nee! Kom dat tegen!
Een vreemde zaak als er bonafide keurders rond blijken te lopen, hoe je dat als consument weten? Ik hoop dat nu alles in orde is.
Wat een toestand, als je controleurs ook al niet meer kan betrouwen
Sinds vvorige week ligt het dak van het appartement ook vol met zonnepanelen, ik hoop dat de syndic alles verder regelt
Hopelijk komt alles daar in orde bij jullie en heb je geen achterloop meer
Hier kwam de digitale meter ook na dat we panelen hadden genomen, maar wij hebben geen rapport hoeven over te dragen. Toch nog verschil in regelgeving tussen Nederland en België. Ja, je leest het meer en meer over fraude.
klinkt niet goed
ik ben benieuwd naar het vervolg
Een @->- voor je.
Dan verschieten ze dat mensen niemand meer vertrouwen
Hoe dan, mooi balen zeg, nu heb je vast extra kosten omdat het opnieuw gekeurd moet worden.
Love as Always
Dimario
Die kosten zullen mij niet aangerekend worden hebben ze beloofd. De fout/fraude ligt niet aan ons.
Het is een puinhoop, de overheid maakt je eerst verslaafde aan de zonnepanelen, elektrische auto’s, thuis accu’s en ga maar door.
Als we er eenmaal in zijn getrapt gaat de subsidie en de terug leverkosten er vanaf. Hans
Vervelend zoiets! Het punt is dat je ook niet eerder aan Fluvius had kunnen vragen welke keurder zij goedkeuren, want je had tot aan de nieuwe meter even niks met Fluvius te maken. Ik hoop dat het goed komt!
Al wat Fluvius en ik nodig hebben is een nieuw keuringsverslag van die controleur. Afwachten hoe het dan verder zal gaan.
iedereen moet tegenwoordig weer zelf voorzienend zijn.
Je zal het maar beleven…
Hopelijk komt alles dik in orde !
Als je er niet van op aan kan pffttt
Maar nu dus een keuring dat wel goedgekeurd zal worden…nu de panelen nog 😉
Dit is zeker heel vreemd. Hopelijk komt wel in orde. Zonnepanelen hoor ik wel eens dat zoveel nadeel zijn. Komt ook goed…..
’t Is allemaal nogal iets met die zonnepanelen!
vreemd Suske
je zou dus in feite de “keurder” moet “keuren”
Lekker dan.. ben je mooi klaar mee. Hopelijk is de boel bij jou toch in orde.
Zou dat bedrijf hoofdzakelijk met ZZP’ers werken? Wie weet is het bedrijf eerlijk en een medewerker frauduleus. Goed dat jij meteen actie ondernam. Dat past ook bij wie je bent.
Ik zou me kunnen voorstellen, dat de installateur werkt met mensen die tijdelijk worden ingehuurd voor bepaalde klussen. Daar zit vast wel eens een rotte appel tussen. Maar jij zit er maar mooi weer mee. Hopelijk komt het in orde 14 april.
Is er geen keurmerk voor die keurders? Geen belangengroep van die lieden in Belgie? Vaak kunnen wij dat hier wel toetsen….
mogge Suske
het is eigenlijk te zot voor woorden pppfffttt
ik hoop dat je ingevulde gegevens veilig zijn bij hen die je het gaf
en de panelen door de keuring komen
geniet de dag
Dit is echt gek en spijtig heb je ook deze man moeten betalen.
Kan je nergens te weten komen welke keurders wel te vertrouwen zijn.
Aum Shanti
Uiteindelijk zouden ze de keurders ook moeten keuren. Dit is toch te zot voor woorden.
Wat vervelend zeg! Hopelijk wordt het snel opgelost.
Dat zijn minder plesante dingen om te horen. Nu maar hopen dat het snel geregeld wordt. Het is tenslotte alleen maar het papier waar het om gaat.
Wat is dat vreemd. En heel vervelend natuurlijk. Hopelijk wordt het snel in orde gemaakt.
normaal regelt de installateur dat allemaal. Hopelijk komt het in orde.
Ik heb de installateur gecontacteerd en die viel uit de lucht. Hij had geen weet van een frauderende controleur.