
Maandag in de vroege voormiddag als mooimaker nog maar eens een kijkje gaan nemen op het speelplein dat zich in de wijk achter onze staat bevindt. Ik heb mezelf voorgenomen minstens eenmaal per week daar het zwerfvuil op te kuisen.
Dinsdag hebben alle mooimakers van stad via mail de nodige papieren ter ondertekening gekregen waardoor we dus officieel vrijwilliger zijn bij stad. Dat is dus ook geregeld.
De foto werd genomen aan de rand van het speelplein. Daar liggen kapotte bankstellen van het vroegere schoolgebouw vlakbij. Daar worden tegenwoordig lessen taal enz. gegeven aan nieuwkomers. Die banken liggen op privé grond zodat Stad ze niet weg kan nemen.
Dit was het dus wat betreft mijn vrijwilligerswerk als mooimaker. Tot de volgende.
🙂
bij het bekijken van je foto dacht ik even aan een sterk staaltje vandalisme, dat is dus niet waar maar het ontsiert wel de hele omgeving.
Lijkt me aardig frustrerend als je wel propjes en peuken mag weghalen en dit soort grof vuil de boel ontsiert…
Je doet goed werk Suske…
Daar mag het afval liggen….en je moet het laten liggen.
Als mooimaker blijf je bezig, zie je hier ook in de grachten deze wil men ook graag proper houden.
Helaas privéterrein kun je niet zomaar op, maar de gemeente kan wel een mededeling doen. Hans
@ inderdaad, ik dacht wat overkomt mij nu weer.
al die regels, t is stort laat de stad dat opkuisen, nu moet het stad die eigenaar contacteren om dat op te ruimen terwijl het al weg had kunnen zijn
Maar men kan vanuit de overheid natuurlijk wél contact opnemen met de eigenaar .
Dit soort rommel trekt rommel aan! Wat maakt het uit of je als burger of als officiële vrijwilliger andersmans rommel opruimt! Het zou niet nodig moeten zijn.
Dat de gemeente niet op prive terrein de rommel mag opkuisen, tot daar toe.
Maar de gemeente kan de eigenaar van deze prive grond toch een ferme boete geven voor illegaal sluikstorten ?
Zo officieel vrijwillige mooimaker
Mooie titel 🙂
Die berg grof vuil is geen reclame. Niet voor de school, niet voor het speelpleintje en niet voor de stad. Jammer dat de gemeente daar niets aan doet.
Het komt allemaal op de centen neer.. het kost geld dat op te ruimen en dar heeft de gemeente geen trek in.. dus dan de zooi maar laten liggen. Zooi trekt zooi aan.. dus dat gaat daar lekker uit de hand lopen vrees ik.
Goed om te doen trouwens.. eens in de week de boel even opruimen op dat speelterreintje!
Dat kan toch niet blijven liggen, dat zorgt alleen maar ervoor dat er meer rotzooi komt.
Love As always
Dimario
mogge Suske
ik zou de schoolleiding hier op aan spreken , zeker als het te bewijzen is dat die troep van de school is
geniet de dag
Inderdaad!
👍
dat ziet er ook maar rommelig uit. Gelukkig is het geen sluikstort op het speelplein.
Dat mag dan weer wel. De bermen zijn ergens ook wel privéterrein en die worden hier ook door mooimakers opgeruimd.