Zoals gewoonlijk was ik zondag in Westrozebeke op bezoek bij mijn moeder in het woonzorgcenter.

Op een bepaald ogenblik kwam een bewoonster naar me toe. Ze had een map bij zich en wou me die tonen. Het bleken foto’s te zijn van de kerk, kapelletjes enz te zijn uit het dorp. Toen ze klaar was zei ik dat ik het heel mooi vond. Duidelijk tevreden trok ze verder op zoek naar andere geïnteresseerden.

Zoals steeds ging ik met mijn moeder naar het cafetaria. Ze wilt dan steeds een ijsje. Ik drink een koffie. Terwijl we aan de praat waren passeerde er een groep kinderen door de straat, gevolgd door de Sint en een zwarte (sic) piet. Er valt dus toch iets te beleven in dit rustige dorp.
Dit was het voor vandaag. Fijne dag verder !
🙂
Goed dat je dat telkens doet. Ze zal van haar ijsje genieten
Die mensen hebben daar nood aan, een bezoekje, interesse voor wat ze doen,…
Dat mis ik zo het gezellig ergens een koffie gaan drinken met mijn mama
Niks mis met een echte Sinterklaas en bijpassende Pieten……Dat is pas echt genieten…
Een fotoboek is net als onze blogjes, er zit een verhaal achter en dat wil je graag delen.De mevrouw ook goed gestemd verder, net als wij onze reacties beleven. Er is altijd wat te beleven, geluk zit in de dagelijkse dingen. Hans
Love As Always
Dimario
Geniet ervan zolang het nog mogelijk is. Tof dat je ook tijd vrijmaakt voor andere oudjes 👍
Ik wens je nog veel mooie zondagen samen met je moeder. Vorig jaar ging ik nog drie keer per week naar mijn moeder, vooral ook om te mantelzorgen. Het leven werd héél zwaar: voor haar, voor mij, voor iedereen… en toen moest ze naar het rusthuis waar ze in zeven weken wegkwijnde.
Nu ze er niet meer is, mis haar énorm.
Koesteren Suske.
Gezellig dat je dat nog kunt doen met je moeder.. zij lekker een ijsje en jij koffie.. eerlijk verdeeld hehe.
Er valt heel wat te beleven in dat dorp.. er is zelfs een regenboog-zebrapad!
Fijn dat je dat nog samen kan doen 🙂
Veel belevenissen op zondag in Westrozebeke!
In dit dorp liet vandaag de man van alle dagen zijn witte poedel uit.
De 2 joggers zijn ook al gepasseerd.
foto’s te bekijken..
een kleine moeite, goed dat je dit doet Suske
groeten
Wat heerlijk voor die mevrouw dat ze bij jou een gewilig oor vond!
Goed dat je even de tijd nam om dat fotoalbum te bekijken, dat zal voor de ander vast een vreugdevol momentje zijn geweest. Het zijn ook bij ouderen vaak de kleine dingen die ’t doen!
Volgens mij is dat een fijne plaats waar je moeder nu is.
mogge Suskemooi dat je ff de tijd nam de foto’s te bekijken , zal haar deugd gedaan hebbenmisschien komen Zwarte Piet en de Sint ook wel op visite in het woonzorgcentrum geniet de dag
De sint en piet komen inderdaad langs bij de oudjes.
grote klasse
In elk dorp valt wel wat te beleven. Ook hier, en er wonen nog geen 400 mensen. Je moeder mag blij zijn dat je elke week langskomt.
Ze is altijd blij met en soms met Eva te zien. Gelukkig herkent ze ons nog.